Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem történik már valami?

Miért nem történik már valami?

Figyelt kérdés
5 napja késik, a teszt negatív, folyásom jelentkezett, tegnap azt hittem megjön, mert begörcsölt a hasam, szurkált a mellem és derekam egyidejűleg, de azóta is semmi...

2013. jún. 23. 08:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is pont itt tartok. Pont ma 5 napja, hogy késik, tegnap este nekem is görcsölt a hasam, azt hittem megjön, együtt is voltunk a párommal és még ennek hatására se jött meg, de már 6 teszt lett negatív :( Nekem ilyen fehér krémes folyásom van már egy hete.

2013. jún. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Minden nap van folyásod? Nekem nem, de amikor igen ( a héten jelentkezett), érzem elég intenzíven... Se színe, se szaga, szóval nem kóros.
2013. jún. 23. 08:54
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem minden nap van, se színe se szaga csak ilyen krémes állagú vagy nem tudom, hogy mondjam. De nem mindig jön egyformán, van amikor csak éppenhogy, meg van amikor azt hiszem, hogy na most jött meg :D


Én nézegettem a tesztjeimet de még halvány csík sincs rajta csak a kontrollcsík :( A tegnapi is negatív pedig a kislányomnál már az első késési napon pozitív lett.

2013. jún. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekem egy hete lett időn túl egy halvány 2. csík, szóval az valszeg száradási csík, mert azóta, igaz más tesztekkel, de negatívot teszteltem. Elég sok jel utalt a sikerre, így ha nem is jött össze, legalább megjöhetne időben...
2013. jún. 23. 09:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem a ciklus közepén volt egy fél nap pettyező vérzésem ( ami nekem sose volt még) ezért én is biztosra vettem, hogy babát várok. MEg hát rosszul is érzem magam. De már a fél vagyonom elköltöttem tesztre mégis mindegyik negatív :(
2013. jún. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, reménykedjek-e még, talán ez a legbosszantóbb a jelenlegi helyzetben..
2013. jún. 23. 09:16
 7/14 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok a babócával?
2013. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Április óta, első baba lenne, akire már régóta vágyunk, csak egyéb körülmények miatt csak tavasszal vágtunk bele. Szóval az elején vagyunk, de türelmetlenek is.

Most nézem a decemberi laborom, 2,834 TSH magas lenne?

2013. jún. 23. 09:26
 9/14 anonim ***** válasza:
TSH hoz csak annyit, hogy a mondás szerint 1 alatt a megfelelő babához, de pl. nekem mindhárom gyermekemnél 2,78 és 3,42 között volt 3,50 felé ne menjen ez a lényeg , sok kitartást kívánok, mi most dolgozunk a 4. babócán hátha lesz egy kiscsajszink is :)
2013. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok a nagycsaládhoz, én is 3-4-et szeretnék!
2013. jún. 23. 09:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!