Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondolhatok terhességre ezek...

Gondolhatok terhességre ezek alapján?

Figyelt kérdés
Az utolsó mensim augusztus 15-20. Ovum elvileg 1-én volt. A barátommal együtt voltunk aug. 1, 8, 20, 21, 25, 28, 31, és szept. 2. Kb 2 nap múlva kellene megjönnie, de nem mindig pontos, lehet hogy előbb kéne. Nekem mensi előtt kb 1 héttel mindig van folyásom, de most nincs. A melleim meg vannak dagadva kicsit, és fájnak is. Tudom, hogy nem vagytok jósok, de gondolhatok egyáltalán terhességre? Előre is köszi a válaszokat! :)
2013. szept. 13. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha nem védekeztek, mindig gondolhatsz terhességre. Akkor is, ha nincs tünet.


S mivel a terhesség korai tünetei kb. mint a menstruáció előjelei... senki nem tudja neked ennyiből megmondani, hogy melyik.

2013. szept. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor terhes lettem, erős menstruációs görcseim voltak napokkal a nem várt előtt és száraz voltam nagyon. A mellem nem fájt, csak a jobb mellbimbóm, de az iszonyatosan. Még bármi lehet a tüneteidből, akár baba is Ha nem jön meg holnapután, reggeli első vizeletből 10-es teszttel nyugodtan tesztelhetsz!
2013. szept. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Nem bírom ki a mensi napjáig :(

De muszáj, annyi negatív tesztem volt már.. :(

2013. szept. 13. 12:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer 36. napra jött meg, ami addig soha nem volt (mindig 30-32). Emlékszem később is jelentkeztek a premenstruációs tüneteim. A teszt még csak a biztos igent mutatja ki, a biztos nemet csak az elmaradástól számított 11. napon.
2013. szept. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak 25ös tesztem van itthon. Azzal hétfőn reggeli pisiből tesztelhetek?
2013. szept. 13. 15:30
 6/7 marki_2 ***** válasza:
Simán.
2013. szept. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. szept. 13. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!