Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok. Gondolhato...

Tanácstalan vagyok. Gondolhatok terhességre?

Figyelt kérdés
Már van egy kislányom, illetve teljesen felvilágosult vagyok, tudom, hogy működnek a dolgok, de most teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom mi van velem. Kb. 2 hónapja érzek furcsak dolgokat. Állandóan puffadok, középidőben barna pecsételés, menzez megvolt, de sokat úgy érzem, mintha megjönne, úgy fáj a hasam, mint amikor megvan. Tegnap óta fúrcsa villámlásokat érzek a testemben, mintha lázas lennék. Tegnap előtt állandóan nyilallgatott jobb oldalon, előtte viszont pár nappal középen a méhemnél nyilallgatott. Nagyon furcsán érzem magam már hetek óta. Töröm a fejem, hogy mi bajom lehet. Ovulációs fájdalmakra is goldoltam már, vagy hogy esetleg nem tud megrepedni a tüsző, vagy terhes lennék csak egy előző ciklusból és mégis megjött? Tudom buta kérdés. Orvoshoz még nem mentem, mert azt sem tudom, hogy most nőgyógyászhoz menjek vagy háziorvoshoz? Ez a furcsa vibráló érzés a testemben idegrendszeri probléma vagy egy érdekes terhességi tünet? Az izületeim is fájtak tegnap és nekem az első terhességemnél is voltak izületi fájdalmaim, eléggé erősen, eltartott vagy 2-3 hétig. Véleményeket várnék! Köszönöm

2012. nov. 24. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz egy tesztet?
2012. nov. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pont mert tanácstalan vagyok és nem tudom eldönteni, hogy buta agyrém-e. Jövő héten valószínüleg veszek egy tesztet. Időben nem stimmelnek a tünetek. Ebben a ciklusban a menzez után már pár nappal nagyon erős tüneteket éreztem, ami mint tudjuk időben nem stimmel. Hiszen 12-16. nap körül szokott peteérés lenni. Ma vagyok a ciklusom 18. napján. 6-án jött meg. Szóval kusza nagyon. Előző hónapban is nagyon puffadt a hasam, kb. 20. nap körül nyillalás és pecsételés, ami beágyazódásra is utalhatna, de megjött. Szóval tényleg kusza.
2012. nov. 24. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Menjél el nõgyógyászatra.
2012. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is tesztelnék a helyedben, akkor megnyugszol. Lehet egy egyedi eset, de lehet hogy nem vagy várandós, hanem egész más a dolog nyitja. Az első lépés mindenképp a teszt!:)
2012. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, úgy lesz!
2012. nov. 25. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!