Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minek higgyek? A tesztnek...

Minek higgyek? A tesztnek vagy a hőmnek?

Figyelt kérdés

az ovu teszt szerint csüt volt full pozi ovum, a ciklus.hu-n vezetett hőgörbém szerint pedig kedden..

csüt óta vannak erős ovus fájdalmaim is, kedden még semmi se volt.


[link]


2013. szept. 14. 06:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Inkább a tesztnek érdemes hinni, mert a hő van, hogy elcsúszik 1 napot. Ezért nem 100% (persze semmi sem az). Ragadjatok meg minden alkalmat és előbb utóbb sikerrel jártok.
2013. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, hogy a tested jelzéseinek higgy inkább, mert az a tuti. Én is próbálkoztam a tesztel, de nekem nem vált be. Én is mindig rá pár napra éreztem csak a fájdalmakat. Meg soha nem tudtam megállapítani, hogy mos már egyforma e a 2 csík, vagy még erősödni-e kell. Szóval én egy pár hónapja csak magamban bízok, figyelem a jelzéseket és mindig tudom mikor van ovum. Sajnos a baba még nem sikerült, de nálunk a páromnál van egy kis probléma, ami rémelem hamarosan megoldódik...Drukkolok!!!
2013. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok! Hát az ovus fájdalom, a teszttel együtt jelentkezet ! Akkor inkább annak hiszek, mert kedden aztán tuti semmi se volt!Veletek mizu? Ti is próbálkoztok vagy netán sikerűlt már?
2013. szept. 14. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ez a 10.próbálkozós hónapunk. Már jöhetne a baba, mert már kicsit parázok, hogy még mindig nem sikerült. Én jövő hét vasárnapra nem várom. Ti?
2013. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok. Nekem volt egy vetélésem akkor semmi hőmérőzés semmi LH tesztelés nem volt. Utána a következővel már biztosra akartunk menni , na meg, hogy gyorsan sikerüljön. Első hónapban hőmérőztem és ovu teszteltem. Hát a teszt nem jött be mert nekem folyton két csíkos volt és igazából ha csak azt használtam volna fogalmam sem lett volna mikor is van ovum. Egy árnyalattal volt talán csak sötétebb amikor valóban ovum volt. A hőmérőzés sem vált be nekem igazából, de úgy kb. megmondta mikor van ovum, de az sem úgy működött nálam ahogy elvileg működnie kellene. Aztán második próbálkozós hónapban csak hőmérőzés volt, megint nem igazán vált be, még az ovumat sem láttam rajta, elég lapos volt az egész :S, aztán olyan 16. ciklus napon észleltem a tojás nyákot és durr elkaptam a férjem, sikerült! 31 hetes terhes vagyok. Nekünk a 2-3 naponta együttlét, a hőmérőmódszer, nyáknézegetés, együttlét utáni gyertya állás majd fekvés ami meghozta a sikert. Kívánok neked is mielőbbi baba áldást. :D
2013. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok ! Akkor haladsz a végefelé. nekem volt már egy méhen kívülim,akkor hamar megfogant. most sajnos nem, de fel a fejjel, előre nézek és minden hónap egy újjabb remény! :D
2013. szept. 14. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!