Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok elhiggyem? Melyik...

Lányok elhiggyem? Melyik tesztnek higgyek?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam,ma barnázok,illetve reggel barnáztam,de nem sokat.Gondoltam ha már úgy is a dm-be vagyok veszek 2 tesztet.Az egyik a Bionexia,ahogy végig futott a vizelet a tesztben,egyből megjelent a 2. csík,jól látszik,határozott,rózsaszín.Egyértelmű.Gyorsan megcsinálta a Clearbluet azon meg semmi.Kiesik a szívem...Mit gondoltok,ismeritek a Bionexiát?Mennyire megbízható?
2010. márc. 16. 16:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azt mondják téves negatív létezik de téves pozitív nem!Szerintem csinálj holnap is egy harmadik félét vagy menj el dokihoz
2010. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Clearblue kevésbé érzékeny, mint a többi, azért nem mutat még semmit. Holnap, vagy holnapután reggelre már biztosan az is mutatni fogja. Terhes vagy, ez szerintem tuti.
2010. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellett 2különböző?De a pozitív az pozitív:-)GRATULÁLOK a pocilakohoz!Viszont a barnázás miatt mielőbb menj dokihoz,hátha meg kell a terhességet kicsit támogatni!Jobb félni,mint megijedni.Mégegyszer gratu!
2010. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gratulálok,babát vársz.utolsónak üzenném h azért kell 2 külömböző teszt mivel az ember lánya így jobban megbizonyosodii h tényleg babás e.
2010. márc. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Háát,ahogy leírtad,hogy milyen hamar megjelent a 2-ik csík,akkor TE KISMAMA VAGY,amihez szívből gratlálok!!!

50-es érzékenységű a ClerBle,ne ilyedj meg:Még nem elég érzékeny ahhoz,hogy annyi hcg-t kimtasson!

5 hetes km

2010. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm Mindenkinek a válaszokat!

Igen 1 mp sem telt el és ott volt a 2.csík és most is ott van.CSAKHOGY!Nem bírtam ki s kiugrottam a gyógyszertárba és vettem egy másik tesztet,szintén 20-as mint a Bionexia de ezt Coralene-nek hívják és NEGATÍV.Nem értem 2 20-as teszt s 2 különböző eredmény?Nem csal a szemem mert a 2 csíkos határozott,nem kell semerre forgatni,bárhonnan jól látható.Értsétek meg:azért tesztelgetek mert 4 éve várjuk már...Tüneteim nincsenek,a melleim sem fájnak stb.

2010. márc. 16. 17:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor talán de a dm-be menj gyors tesztért hanem a nőgyógyászhoz, ő talán okosabb mint a tesztek
2010. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Qupido tesztet vegyél, az 10-es érzékenységű. Nekem a nemvárt napján egy 20-as negatív lett, de ez már pozitív. Gyógyszertárban kapható.
2010. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha van egy + teszted akkor 99% baba van a dologban!Azért is lehetett a második 20-as érzékenységű teszt - ,mert már délután csináltad!Csinálni kellene egyet reggel is!Első pisiből!!!Tudom mit élsz át!!!!Mi 5 évet vártunk a babára és amikor egy teszt + lett utána kb még vagy 20-at megcsináltam!!!Most meg szétrúgja épp az oldalam!!!Nagyon szorítok Nektek!!!Írj ,hogy mi van!!!Üdv:23 hetes kismama
2010. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia!sajnos nekem is volt már ilyen tesztem.De nem voltam terhes.Én is csináltam utána másmilyet,az negativ lett.Reméljük azért nálad nem ez lesz:-)
2010. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!