Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma délután csináltam tesztet...

Ma délután csináltam tesztet negativ lett, akkor miért nem jön meg? Nem értem! Oktober 2. volt a menszeszem. Csináljak még 1 tesztet?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor még csak pár napja késik.Várj,lehet hogy csak megfáztál.

egy hét múlva esetleg lehet újra tesztelni.

2009. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

szerintem várj pár napot(3-4 napot vagy 1 hetet) és ha addig sem jön meg akkor csinálj ujra.

sok sikert!

2009. nov. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Reggel az első vizelettel csináld,mert még annyira pici lehet a terhesség,hogy nem mutatja a délutáni.Ilyenkor biztosabb a reggeli tesztelés.
2009. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem a fiamat 5 nappal a nemvárt után mutatta csak ki a teszt reggeli vizeletből, halványan. Szóval, lehet, hogy kevés még a hcg hormon a vizeletedben. Szorítok, hogy sikerüljön a pozitív!
2009. nov. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem október 1-én kezdődött a ciklusom,30-32 napos szokott lenni,nos még ma sem jött meg,tesztem negatív,úgyhogy nekem nem baba,várok türelemmel,neked szorítok,visszanézek majd,írj,hogy mi lett a teszt eredménye!Drukkkkkkk:)
2009. nov. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mi van most, minden csajnak késik, akinek október 2-án volt utoljára?

Nekem ugyanez, reménykedem, hogy baba. Legközelebb holnap tesztelek.

2009. nov. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21:56 vagyok.Nekem már nem kell teszt:(Most jött meg:((((
2009. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék kisbabát,nem értem a délutáni teszt is kimutataja a terheséget?! elég jól látszott hogy negativ és több mint 5 napja nem voltunk együtt.holnap az ucsó nap h megjöjön remélem!(pregnasens)
2009. nov. 5. 10:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, tényleg sokan jártunk így. Nekem késői ovum volt, és sokáig nem mutatta ki a teszt. Reggeli elsőből csináld. De szerintem várj pár napot vele.
2009. nov. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!