Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez pozitív vagy...

Szerintetek ez pozitív vagy negatív? A kontrol csíktól a tesztcsíkig rózsaszín a háttér, a tesztcsík helyén pedig egy hajszálvékony rózsaszín csík van.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2013. szept. 17. 00:19
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Esetleg áttenné nekem valaki negatívba? Nagyon megköszönném... Egyébkén X-epil teszt,ma vagyok a 13.dpon.
2013. szept. 17. 00:21
 2/24 anonim ***** válasza:
Sajnalom, nekem ez negativnak tunik. A legerzekenyebb teszt allitolag a Cupido, esetleg probald ki azt.
2013. szept. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
A második képen mintha látnék valamit,de nem egyértelműen pozitív...Várj még 1-2 napot,hátha akkor erősödik.Hődet méred?
2013. szept. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen volt az első tesztek, éppen csak leheletnyi csíkocska volt. 2 hét múlva szülök.

Ha megvárom míg megszárad, jobban kivehető. 1-2nap múlva csinálj új tesztet, nekem a Gabriel már rendesen mutatta.

2013. szept. 17. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Pozitív, csak még halvány!:)
2013. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen tesztet használtam a nem várt napján reggeli vizeletből és ilyen halvány lett. Másnap újra csináltam és már sokkal erősebb lett. Nem hitegetlek, mert mi van ha mégsem..., de én a tapasztalataimból kiindulva azt mondanám, hogy ez pozitív. Babonából még nem gratulálok azért, de drukkolok. Neked hány napja késik amúgy? Simán lehet, hogy korán teszteltél :)
2013. szept. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Talán pozitív, de iszonyat homályos. Tényleg nem bántásból írom, de komolyan nem értem az ilyen homályos képeket feltevőket. Vagy látja és pozitív vagy nem látja rendesen és vár, de ha ő sem látja rendesen szabad szemmel a teszten akkor miért gondolja vajon, hogy mi ki tudjuk venni egy homályos képből. na mindegy ez csak egy elvi kérdés volt.

kedves kérdező szorítok neked, hogy baba legyen!!

2013. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
pozitívnak látom a második képen.Ha megszárad a papír,talán jobban kivehető lesz a második csík!
2013. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

[link]


Áttettem neked negatívba a másodikat. Valóban mintha látszana valami :)

2013. szept. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
A ma reggeli negatív sajnos. Ma kellene megjönnie. Ha nem jön meg,veszek egy más fajta tesztet. Ez lenne a 25. próbálkozós hónap...
2013. szept. 17. 14:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!