Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csináltam ma egy x-epil...

Csináltam ma egy x-epil terhességi tesztet ami számomra értékelhetetlen. Megjelent rajta egy második csík ami rózsaszín, látható de hajszálvékony nincs meg a vastagsága. Hibás lehet?

Figyelt kérdés
Pár órával később elhasználtam a másikat ami a dobozban volt és pontosan ugyanolyan lett. Rózsaszín hajszálvékony csík. Nem tudom mikor kéne megjönni mert a múlt havi vérzésem kimaradt ami eddig pontos volt.
2013. szept. 11. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép? Ha már az előző mensid is elmaradt és most ez a majdnem pozitív teszt azért utalhat babára. Szerintem érdemes lenne egy orvost fel keresni. Reggeli pisiből csináltad? Kellene egyet reggeliből csinálni talán akkor már rendesen mutatná az eredményt. Nem hiszem, hogy mind a kettő hibás lenne, szerintem valami baba féle van a dologban, vagy még picike, vagy már kezd össze menni mert valami miatt nem volt élet képes, de a csík azt jelenti van HCG a szervezetedben, így ezt érdemes orvossal megnézetni.
2013. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél másik típúsú tesztet. Ha ott is ugyanez van, akkor menj el orvoshoz. Ennyi késés után már egyértelműen pozitívnak kellene lennie. Remélem minden rendben lesz!
2013. szept. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
képet nem tudok feltenni, mert a telefonom nem élesít rá. Én arra gondoltam, hogy egészen más miatt kimaradt, és utána később eshettem teherbe. 8 hónapja szültem, megszakításos védekezést "használunk". Ha jönni akar nem baj, de élesben csak kétszer csináltuk pár hete.
2013. szept. 11. 20:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltünő szerinted, hogy az eddig pontos menzid kimarad???Bekaptad a legyet.
2013. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megszakításos védekezés az nem védekezés az semmi
2013. szept. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pár nappal ezelőtt csináltam 4!! db x-epilt,az összesen rajta volt valami halvány csíkocska,egymást követő négy napon....és megjött rendesen.Most használtam először x-epilt,de nem szeretnék többször.
2013. szept. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vegyél egy másik fajtát,én is ezt javaslom.
2013. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
csináltam ma egy clearblue-t, az nagyon nagyon halvány pozitív. De tényleg szinte alig látszik (bár a férjem is észrevette) Ott megvan a vastagsága. Elmegyek dokihoz aztán meglátjuk. Azt szerintem nem írtam, hogy ez most már a második cikluskimaradásom lesz ezért nem vagyok biztos a dologban, mert az elsőnél negatívat teszteltem. Tudom, hogy a megszakításos nem védekezés de örülnénk a babának, pár hónap múlva vágnánk bele élesben is.
2013. szept. 12. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!