Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a mensi egy ovuláció...

Milyen a mensi egy ovuláció nélküli ciklusban?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni,h ovuláció nélküli ciklusom volt e,vagy esetleg vmi baj van. 4 napja barnás nyákom van,de csak törlésnél(bocsi,h részletezem),a betét tiszta. Ciklusaim hosszúak szoktak lenni(32-42nap) és most a 28.naptól van ez a barnázás. Melleim ovuláció után mindig fájnak,de most nem.Mutatom a görbém,hátha utal vmire.

[link]

(A 36.5-ös nem biztos,h mérvadó,mert kevesebbet aludtam és előbb is keltem.)Lehetséges az,h azért mert nem volt ovuláció,ennyire gyenge legyen a mensi?

Köszönöm!


2009. nov. 5. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még csak most lesz ovulációd, késői peteérés.
2009. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá én is(leszámítva,h még soha nem volt ovulációs vérzésem),de akkor meg nem sok a 4nap barnázás?
2009. nov. 5. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz, én nem barnáztam, de nézd,milyen béna görbém volt? És milyen jó lett a vége?!

[link]

2009. nov. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Óóó,az igen!Gratulálok!:D

Nem volt az olyan "béna",csak későn volt ovud.:) Hát remélem,h ez nálam is az lesz,és hátha most igaz "bitang" pete érett be és azért van ez...;)

2009. nov. 5. 12:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Most nézem,h ismerős a görbéd.Válaszoltam is a "megnéznétek,tanácstalan vagyok" kérdésedre.Én írtam,h jé ugyanaz a ciklus nap,mint a dátum. És örömmel látom,h jól tippeltem,h 22.napon sikerült be a Babátok!Gratulálok mégegyszer!
2009. nov. 5. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!