Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12. dpo-n lehet beágyazódás...

12. dpo-n lehet beágyazódás jele a barna folt a Wc papíron, vagy mensi jele? Elvileeg hétvégére nem várom. A lutális fázisom 15-16 nap szokott lenni. (nyújtózástól lehet gond) lsd. Lentebb

Figyelt kérdés

Eddig minden úgy alakul ahogy a nagykönyvben meg van írva. Az ovuteszt, az együttlét a hőm. 36,9-37 napok óta.

Tegnap 36,8-at mértem , ma meg 37.1-et.

éppen tegnap írtam hogy furcsa gyomor fájdalmam ,ill érzékenységem van. A szokásos mensi előtti görcs nincs.

Annyit még megemlítenék, hogy reggel nyújtóztam egy jó nagyot, és iszonyatossan belenyilalt valami a hasam aljába bal oldalon. Na mi lehet ez szerintetek.


2009. nov. 5. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
a barna folt lehet beágyazódás jele is, de hormon zavaré is. Egy barátnőmnek minden mensi előtt 2 napig barnázása volt, és mikor már kezdett örülni, akkor mindig megjött. Elment dokihoz, aki írt rá gyógyszert, és azóta nincs neki. de persze nálad simán lehet babától is, csak gondoltam ideírom, hogy ha mégsem attól lenne, akkor tudd, mitől lehet még.
2009. nov. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

12. dpo n nem késő a beágyazódás?

még van 3-4 napom ha minden igaz a mensiig.

Nekem is szokott lenni , de csak aznap amikor megjön.

2009. nov. 5. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!