Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lefeküdtem a barátommal....

Lefeküdtem a barátommal. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
17éves vagyok. Lefeküdtem a barátommal. Ő volt nekem az első, használtunk gumit. Csak addig nem amíg behatolt. Behatolt, párat "lökött" és felhúzta a gumit. 20akárhányadikán kell megjönni a menstruációmnak (még nem állt be). Feszül a mellem, néha fáj a fejem. Persze ez ráfogható a menstruáció előtti időszakra és az időváltozásra is. De akkoris eléggé izgulok miatta. Mit tegyek? Tudom, ezek szerint éretlen voltam még az első együttlétre, ezt énis belátom, de megtörtént már nem tudok mit csinálni.

2013. szept. 19. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek, mond, hogy kamu! Mond, hogy nincsenek ilyen hülye tinik....
2013. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mikor menstruáltál utoljára?


Mikor feküdtetek le?


Ha még nem kellett volna megjönnie, akkor még nem valószínű, hogy terhes tüented lenne

2013. szept. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet a "lökés" előtt felhúzni azt a nyavalyás gumit? Igen, akár lehetsz terhes is, de inkább csinálj egy tesztet, ha mégsem jön meg.
2013. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha sexelsz lehetsz terhes, így vagy úgy tök mindegy, az előváladékba is van sperma, főleg, ha a srác nem olyan rég könnyített magán.. Az x spermák 48 órát élnek az y pedig 24-et. Ha nem állt még be a mensid akkor még a peteérésed napját sem tudod behatárolni. Legközelebb okosabban.
2013. szept. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 CODE3 válasza:
55%

Kevés rá a reális esély szerintem hogy terhes legyél. Én a helyedben nem idegeskednék. Jobb ha tudod hogy az idegesség és a stressz el tudja tolni a mensest egy két nappal simán!

3-ik válaszolónak üzenném, hogy azért nem rögtön húzta fel, mert első alkalommal nyilván kíméletesebb és sokkal sikamlósabb természetes nedvekkel mint gumival, az sokkal jobban tapad.

Nem lesz ott gond, nem volt felelőtlen a srác, tudta mit csinál. Javaslom hogy tartson több előjátékot, minél nedvesebb légy és akkor mehet egyből gumival. A tüneteid pedig menses érkezését jelölik, szóval dőlj hátra és élj vidáman! :)

2013. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyivel hasznosabb lenne, ha az iskolákban az erkölcs és vallás helyett (mellett) a szexológiát is tanítanák, mert az itt feltett kérdések ezrei igazolják, hogy iszonyatos a sötétség ezen a téren!!!
2013. szept. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!