Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 napja késik a menstruációm...

15 napja késik a menstruációm csináltam 2 tesztet de negatív lett, de még mindig nem jött meg! Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem 10 napra rá mutatta ki..azt mondták késői peteérésem lehetett..sajnos nem maradt meg :(
2013. szept. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem maradt meg!:( én még nem voltam orvosnál.. De ő a korai terhességet látja ?
2013. szept. 19. 19:45
 3/7 anonim ***** válasza:

15 napos késésnél, teljesen kizárt, hogy terhes vagy!

Főleg, ha a tesztek is negatívak. Hiába lett volna késői peteérésed, ha a menzesz várt napjától már 15 napra vagy, amiben már benne lenne a beágyazódás is...

Szerintem ha nem jön meg, keresd fel az orvosod.


39hkm

2013. szept. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tesztjeim pozitivak voltak, 12ezer felett volt a hcg-m, de semmit se láttak a méhembe...ezért gondolták h méhen kívüli..laparral megműtöttek, petevezetékbe volt! :(
2013. szept. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tyű utolsó! Nagyon sajnálom:-(

Tudom, hogy nehéz lehetett, de én mimdig hiszem, hogy ennek valami oka van. És az is erősségre vall, hogy megosztod ezt másokkal is!!

Sok sikert nektek!


39hkm

2013. szept. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm! hát eltelt azóta pár hónap, jobban vagy, de feldolgozni még mindig nem sikerűlt!nagyon megviselt :( most újra próbálkozunk, ez leköti a gondolataim
2013. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! Ma voltam orvosnál és azt mondta nincs tüszőrepedésem .. És ezért nincs menstruációm .. Kaptam gyógyszert hogy megjöjjön a menstruációm, de félek elkezdeni szedni, mert egy közeli barátom is elment orvoshoz, hogy nem jön meg neki . az orvos neki is azt mondta nincs tüszőrepedése .. De közben terhes volt ő szedte is a gyógyszert, amit kapott szerencséje volt, hogy nem vetélt el és egészséges a baba !
2013. szept. 20. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!