Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A János kórházba megyek...

A János kórházba megyek beültetésre, sok vizsgálatra a magánrendelőbe járok az orvosomhoz /itt természetesen fizetek/. Amikor meg csinálják a beültetést mennyi pénzt szoktak adni az orvosnak?

Figyelt kérdés
2009. nov. 5. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem adok semennyit, viszont ha végre sikerül, akkor egy nagyobb összeget fogok.
2009. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg mondod mi az a kb összeg?
2009. nov. 5. 19:31
 3/9 anonim ***** válasza:
Kb. 50.000, ha sikerül.
2009. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megadnád a doki monogramját? Hallottam ezt-azt, beszélgetésekből,hogy ki mennyit vár el. :S
2009. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mikor mennyit vár el? Csak akkor várnak el, ha sikerül, vagy simán mindig? Amúgy nem érdekel, h ki mikor, mennyit vár el, mert már egy ideje oda járok és sose adtam, ezentúl se fogok, csak majd AKKOR. Ha meg nagyon elvár, akkor orvost váltok.
2009. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
K.J. a monogramja
2009. nov. 6. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is hozzá jártam, de nem magán úton. Beszélgettem egy lánnyal, aki rákérdezett... Azt mondta a doki, hogy amennyit gondol... a lány: mégis, mire gondoljaknem volt még ilyen helyzet? Doki: olyan 50-70 ezer Ft közt szoktak adni. :S

Véleményem szerint ez rengeteg, nem beszélve arról, hogy 5 perc múlva azt se tudja kitől kapta... nekem 3 sikertelen inszemem volt, ha minden alkalommal kapott volna ennyit... hajaj... Végül spontán sikerült a baba, egy nagyon sokputtonyos tokaji aszút kapott. Szerintem ráérsz akkor adni, ha sikerült.

2009. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi a válaszod.
2009. nov. 6. 17:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is a jánosba jártam kezelésre.Én őszintén szólva nem adtam semmennyi pénzt sem.A második inszemem sikkerült,és amikor megszületett a fiam vittem a dokinak egy üveg piát.Én nem hozzá hanem Sz.Z.-hoz jártam.Így is rettentő sokba kerül ez az egész és akkor még a baba meg sem született.Ráadásul a szülész is elvárja a "zsebpénzt".Sajnos ezért tart itt az egészségügy mert a betegek szerintem túlpénzelik a dokikat!(sajna van olyan,hogy tényleg muszály)
2009. nov. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!