Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amazon 10-es érzékenységű...

Amazon 10-es érzékenységű teszt lehet nagyon halvány pozitív a nemvárt után 3 nappal? Kinek mutatott későn pozitívat a teszt?

Figyelt kérdés

Fontos,hogy a nemvárt utáni 2.nap reggelén teszteltem és olyan 5-7 perc után lett nagyon halványan pozitív.

Szerintem a nemvárt után már kifejezetten erősen kellene,hogy mutassa a pozitívat.

Másnap csináltam másikat ugyanebből,az is ugyanígy viselkedett.Képem sajna nincs,elromlott a fényképező(telefon)


2013. szept. 22. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy később lettél terhes, nem félidőben, ezért még egy-két nap kell az erős pozitív teszthez. :-) Ne aggódj! Én anno több fajtát is vettem, szóval tesztelj másikkal is mondjuk holnap reggel :-) Drukkolok!
2013. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nagyon nagy tévhit, hogy a terhességi teszt mindenkinek azonos időben, azonos erősséggel mutatja a terhességet.

Ez attól függ, Nálad, egyénileg, hogy s milyen ütemben termelődik a HCG.

Ahogy az előttem hozzászóló is írta, más tényező is közre játszhat, akár a későbbi ovuláció is, ez által a későbbi fogantatás.

A HCG szint átlagosan két naponta duplázódik. A gond akkor van, ha tartós időn keresztül nem erősödik a csík (4-5 nap), vagy halványodik. De még ilyenkor is érdemes más fajta tesztet venni és leellenőrizni azzal is.


Nekem például már a nem várt előtt négy nappal, a 25-ös érzékenységű tesztem halványan, de jól láthatóan pozitív lett, még is pontosan tudom, hogy félidőben volt peteérésem.

Még is hallottam olyanról is, ahol a nem várt napján a teszt még nem mutatott semmit, de az is gyakori, hogy a nem várt után még csak halvány pozitív.

Tény és való, az a gyakoribb, hogy az elmaradt mensit követő napokban már jól látható a második csík a teszten, de nem vagyunk egyformák, ez nem törvényszerű és vannak kivételek.

2013. szept. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.Egy hét múlva max elmegyek az orvoshoz,mert kezdek aggódni azért.

Mentek a zöld kezek!

2013. szept. 22. 12:40
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma reggel pozitívat teszteltem 25-ös x-epillel.

Kicsit későn,de csak elindult valami.

Dokihoz majd 2 hét múlva megyek,ha addig nem lesz semmi baj.

2013. szept. 25. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!