Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. napja nem jött meg, reggel...

6. napja nem jött meg, reggel teszteltem a Gravi-hcg-vel, negatív lett, sokszor mindjárt megjön érzésem van, úgy görcsölök, tegnap este is ugyanígy volt, de semmi. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal megszakításos módszerrel védekeztünk, napok óta fáj a derekam. jobb oldalt az alhasam, inkább szúró érzés ez, mint fájdalom, sokszor, hirtelen olyan éles szúrást érzek,mintha kést szúrtak volna bele és ilyenkor oda kell kapnom. A megjön érzés folyamatos, de semmi. A mellem keményebb lett a mellbimbóm is mintha nagyobb lenne. Fehér szagtalan folyásom van napok óta. Sokat eszem és sok folyadékot iszom, mert kívánom, szinte állandóan "falnék", gyomorégésem is van, fel vagyok puffadva és az alhasamat sokszor úgy érzem, mintha feszülne. Szóval ezek a tüneteim vannak. Valaki volt már vagy van hasonló helyzetben? Ja, többet járok pisilni, de ez a sok folyadéktól van, gondolom. Nem stresszelek, nyugodt életem van jelenleg. Szeretnék babát, csak idegesít ez a bizonytalanság.
2009. nov. 6. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ideje késik,vegyél egy terhes tesztet.Az kimutatja.Sok sikert!
2009. nov. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Teszteltem reggel, mint ahogy írtam, de negatív lett.
2009. nov. 6. 08:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem 4 napja késik!Hasonló tünetekkel!Én holnap reggel tesztelek!Vegyél érzékenyebb tesztet!Szerintem még simán lehet baba.Ha 1-2í napon belül nem derül ki semmi keresd fel a nődokidat!
2009. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha szeretnél babát miért megszakitással vagytok együtt ? amugy nekem is ezek a tünetek vannak. Én kedd reggel tesztelek. addig várok.
2009. nov. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
15:06-os mikorra nem vártad?
2009. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
15:06-os vagyok. kedden lesz 1 hete h késik.
2009. nov. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
utolsó előtti vagyok!Nekem szerdán lesz 1 hete, h késik!Milyen tüneteid vannak?Teszteltél már?
2009. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, most olvasom, h kedden tesztelsz majd!
2009. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:) reggel tesztelek, már nagyon izgulok. Ma is hányingerem volt, és olyan fura :S
2009. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15:41-es te érzel már valamit ? Nekem vanna tüneteim, de nem tudom hogy a baba miatt van e. Te mikor tesztelsz ?
2009. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!