Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém?

Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés
Kicsit ingadozó ovu óta, még van 3 napom, igaz teszteltem korán, de péntekig már várok türelmesen. Sajnos a majdnem megjön érzés jelen van :( bár reménykedem még pár napot!+
2013. szept. 23. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
görbe???
2013. szept. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


jesszus pedig linkeltem! :( Köszi és elnézést!!

2013. szept. 23. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:

szia! első vagyok!

az egyik kérdésnél találkoztunk (inszemes aláírással vagyok)na mindegy!

hát jó nagyot eset a hőd! de a cl alá nem eset ez a lényeg! sajnos nekem az a tapasztalatom ,hogy ha nekem ennyit eset mindig megjött! nem elkeseríteni akarlak de nálam mindig így volt! 10 hónapig görbéztem!nálad hogy szokott lenni??van még görbéd??nem teszteltél?? a nem várt napján vagy 1 nappal előtte el kezdett esni!remélem nálad nem így van,lesz!megy a drukk!!

inszemes!!

2013. szept. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia ! Igen szokott esni menzi előtt, vagy aznap mikor megjön, de 36 alá szokottm enni. Hónaljba mérem, ezért alacsonyabb, de jöv hónaptól nyelv alatt szeretném.

Szerintem a tegnapi azért lett ennyire magas, mert ittam egy keveset előző nap, és azt mondták az befolyásolhatja..de azért nem akartam kihagyni. Hát kiványcsi leszek..még van 3 napom..addig próbálok reménykedni :)


hányadik inszemed? nekem az egyik petevezetőm kivették sajnos tavasszal, ott tapat meg az első babó :( de még nem adom fel a természetes utat..egyenlőre

2013. szept. 23. 09:03
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem az első inszem volt! na de a kúptól nekem nem fog megjönni csak akkor ha abba hagyom mert terhesség megtartására kaptam!vagyis az esetleges terhesség megtartására!na most pár napja megint mérem a hőm bár nem tudom van -e értelme ma nem tudtam de tegnap 37,4 volt!ilyen magas még nem volt! de lehet a kúptól is!

végig hónaljba mérted?? elvileg jó helyre húzta az ovut tehát 13 dpo-n vagy! holnap kellene nem megjönnie!ha iszol alkoholt ne írd be vagyis írd be csak jelöld,hogy ne vegye figyelembe!piros színű lesz az aznapi hőd!sajnálom,hogy kivették a petevezetékedet! szőrnyű lehetett! főleg a baba úgy mond elvesztése! neked is inszem volt?? vagy spontán próbálkozás??bocs ez most nekem nem derült ki!

2013. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

spontán összejött elsőre :( oka nincs, h mért rossz helyen tapadt meg :(

igen, végig hónalj, de váltok jöv hónaptól. 12.én volt pozi az ovu tesztem, én annak hiszek inkább, nem a görbének! :)

adok esélyt még magunknak, aztán január február 2 hónapot nem dolgozok szabi miatt, akkor lesz időm esetleg vizsgálatokra járni.

2013. szept. 23. 09:23
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj az ovu tesztet nem is figyeltem! bocs!és 13-án már minuszos volt??10-11 dpo? attól függ mikor lett - ! hát akkor még van pár napod! nekem is volt ,hogy nem azonnal ugrott fel a hőm! csak szépen lassan!mondjuk így nem igazán hiteles mert nem hónaljba kell mérni! de jól teszed,hogy máshol fogod mérni!!
2013. szept. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

mai:

[link]

2013. szept. 24. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!