Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closty előrébb hozhatja a...

Closty előrébb hozhatja a peteérés időpontját? Érezhetem már ilyenkor a beágyazódást?

Figyelt kérdés

Ez az első cloty-s hónapom, peteérés serkentésére szedem. Legutolsó menzim szept. 5-én kezdődött. Általában 30-33 napos ciklusaim vannak. A ciklus 4. napjától szedtem, azt mondták az utolsó szem bevételéhez képest 4-8 nap múlva lesz peteérés, és valószinú hogy nekem a 14. nap előtt volt. Lehetséges ez? Hogy hamarabb volt peteérésem? Ma a 18. napon járok, tegnaptól érzek furcsa görcsöt, de egy pontban ugyanott. Lehetséges hogy ez a beágyazódás lenne? Vagy szerintetek ez még túl korai?

Előre is nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat!



2013. szept. 23. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
bármi lehet biztosat nem elhet tudni. Nekem most vana amásodik closty ciklusom. Az elözönél angyon komoly tüneteim voltak még höemelekedés is hasszurka stb, sajna mégsem lett baba. A másodikban meg semmit nem érzek pedig nagyobb petém érett. AZt hittem még az uh elött hogy most tuti nem lesz petém mert nem szúr az első hónapban szurkált a ciklus 5. napjától (én az első 5 napban szedtem). Viszont mosta amásodikban hőhullámaim lettek tőle. most már mulnak de már több mintegy hete volt a peteérésem. elég idegesitő volt. na de reméljük sikerül.
2013. szept. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a dokinak 2 napont a kène uht csinàlni, hogy kövesse a peteérést és figyelni nem lett e cisztád tőle.
2013. szept. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem nézi a doki ultrahanggal, hogy érik-e a petesejt?


nekem rohadt nagy cisztáim lettek tőle (tüszők, amik nem tudtak megrepedni). Amúgy nekem pont ugyanakkor volt tőle pé-m, mint nélküle (más kérdés, hogy így nem segített)


De nagyon drukkolok!!

2013. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos nem tudtam visszamenni, mert dolgoztam, és a főnököm nem engedett el. A sógornőm ugyanezt a gyógyszert szedte, ugyenebben a dózisban, és Ő sem tudott akkor Uh-ra menni, és az első hónapban sikerült neki a baba.

Csak reménykedünk mi is.

Szerintetek ha ahamarabb volt petém, akkor hamarabb ki is mutatja a teszt?

2013. szept. 23. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
igen lehet, de attól amiket leirtál egyáltalán nem következik az hogy elöbb lett volna peteérésed....
2013. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor nem szabadott volna beszedni. komoly mellèkhatásai lehetnek
2013. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Helló! A görcs sokminden lehet, peteérés, tüszőrepedés, beágyazódás, cisztásodás, szomatizásás. Jó lenne, ha látna orvos.

Én 3 hónapig szedtem a Closty-t. Első hónapban semmi. Másodikban emeltük a gyógyszer adagját duplájára (2*2) és lett egy szép nagy petém, repedt is a tüsző, de nem lett baba. Harmadik hónap: a második hónaphoz hasonló adag, de csak egy kisebb pete, nem lett baba. Ezután elkenődés, és közben három hónap pihenő. A második pihis hónapban megbabásodtam. Még csak 8 hetes vagyok, és tudom, hogy bármi lehet, de akkor is nagyon bizakodok, mert teherbe esnem már sikerült. Reméljük, hogy kihordani, megszülni, egészségben felnevelni is. Egyébként én hőmérőztem minden áldott nap reggel 5.45-kor. Hétvégén szar volt, mert akkor persze legszebb álmomból kellett felkelnem, de 3 perc és vissza lehet aludni. Nekem már a beágyazódás is jól látszott a görbémen, mert 3-4 tizeddel magasabb volt az alaphőm, mint bármikor addig. Szóval nekem még pozitív tesztem sem volt, mikor már sejtettük, hogy állapotos vagyok. Én minden babára vágyónak javaslom a hőmérőzést, a peteérést is segít meghatározni, meg a sikeres beágyazódást is mutatja. Hajrá!

2013. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!