Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetséges lenne,...

Szerintetek lehetséges lenne, vagy csak bebeszélem magamnak? Arról lenne szó, hogy mindig 27 naposak a ciklusaim, a múlt hónapban viszont.

Figyelt kérdés
29.napra jött meg.Enyhe 1-2 napos barna.Azóta nagyon fáj a mellem és duzzadt(ami elég látványos mert amúgy picik)nagyon rossz a kedvem fáradt vagyok.Fel vagyok puffadva.A hőm pedig 2 hete 37 C.Lehetséges a terhesség?
2009. nov. 6. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nincs kizárva.sztem tesztelj minnél elöbb....Sok sikert.24 hetes kismama
2009. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A következőt most hétvégére várom és ha nem jön csak utána tesztelek.A másik ami érdekelne.hogy aki most esett teherbe,vagy tervben van be merje adatni a H1N1 ellen magát vagy nem?
2009. nov. 6. 11:14
 3/9 A kérdező kommentje:
bocsi rosszul fejeztem ki magam..szóval az oltást be merjem adatni vagy ne?
2009. nov. 6. 11:15
 4/9 anonim ***** válasza:
első vok.hát én nem adatnám be pláne míg fiatal a terhességed.inkabb szedj vitamint akkár terhes vitamint vagy C-vitamint vagy béres csepp és hasonlók.meg sok gyümi és folyadék.mint írtam most 24 hetes vok de nekem eszembe sem jut h beadassam.kizárt.de esetleg kérd szakorvos tanácsát.és amugy terveznétek a babát???
2009. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen 7 éve vagyunk eggyütt de valójában ez évtől gondolkoztunk rajta,és kb.5 hónapja nem védekezünk úgyhogy igen nagyon szeretnénk.És köszi a tanácsodat szerintem is vitaminokkal kell erősíteni az immunrendszert.
2009. nov. 6. 11:22
 6/9 anonim ***** válasza:
ismét én hát akkor tényleg sok sikert.de lehet én nem várnék addig a teszteléssel.elég "érdekesek" a tüneteid.nagyon tehességnek tünek.és sztem kimutatná már.ha teszteltél írd meg mindenképp h mi az eredmény.drukkolok:)))
2009. nov. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél egy tesztet és akkor nem gondolkozol rajta.

Nekem is ezek voltak a tünetek most 23 hetes vagyok.

A rendes influenza ellenit be lehet adatni elméletileg de a h1n1 re a külön oltást nem javasolják. Ez két oltás most egyben. Én egyiket sem kérem anno volt egy osztálytársam aki megkapta a rendes influ ellenit oltást és megvakult mert Ő abba a pár %ba tartozott. Sose fognak ilyennel szurkálni engem se és a Gyermekemet sem késöbb! Honnan utdom hogy Én vagy késöbb Ő bele eshet e abba a százalékba akinél mégis van mellékhatása? Én így védem magamat meg úgy hogy kerülöm a tömeget, c-vitamin mást nem lehet.

2009. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem érdemes megvárni a teszttel a következő vérzést. Akkor ugyanis nem fogod tudni megmondani, hogy mikor volt az utolsó vérzésed: 1 vagy 2 hónapja?


Vagy terhes vagy most, vagy nem. A tüneteid utalhatnak terhességre. Én a helyedben még ma tesztelnék, és nem gyötörném magamat több hetes várakozással. Jobb biztosan tudni, akár igen, akár nem, mint bizonytalankodva várni.


Már csak azért is jobb tudni, ha terhes vagy, mert minél előbb kezdesz el vigyázni magadra (pl terhesvitamin), annál jobb.

2009. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos megjött,de totál nem úgy mint szokott.1nap rendes színű és állagú,a második naptól sűrű nagyon sötét barna és bele bele hasogat a jobb oldali petefészkembe ami nem jellemző.Úgy gondolom hogy ezekkel a tünetekkel megyek a nődokihoz.Köszi a válaszokat.
2009. nov. 12. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!