Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Pécsi...

Mi a véleményetek a Pécsi Nőgyógyászati Klinikáról? Lombikprogramról?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 14:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Miután Bp-en neves magánklinikára jártam, ahol 3 sikertelen lombikom volt a 3.ba majdnem belehaltam, és utána még ki is derült, hogy egy kezeltln gond miatt teherbe sem eshettem volna (azt egy bp-i endo doki rendbe rakta) Pécsre mentem ahol az első lombik sikerült és lett egy gyönyörű fiam. Nagyon kedvesek és már nem mennék máshova.
2013. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De jó,gratulálok :)Igazából nem én járok Pécsre.

Tesómék.Ma voltak uh-on hogy mennyi érett pete van(azt hiszem),és lehet jövöhéten lesz a beültetés neki :)

Annyira izgulok értük már nagyon régóta szeretnének babát... és kíváncsi voltam hogy mennyire sikeres a pécsi klinika :)

2013. szept. 23. 14:27
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bejött. Sajna tesó nem lett, de ez nem az ő hibájuk, mindent megtettek.
2013. szept. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne,novemberben szeretnénk menni a párommal!Melyik dokihoz menjünk?
2013. szept. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

CSAK JÓ!!!


Dr. Várnagy Ákoshoz járok most már negyedik éve, nem cserélném le senkire.

Az első babánk nagyon nehezen fogant, 2,5 év sikertelenség után kerültem hozzá, alapos, kedves, lelkiismeretes volt. 6 hónap után teherbe estem, inszemináció előtt, teljesen váratlanul. A tesó az első próbálkozós hónapban sikerült.


Szerintem jó helyen vannak a tesódék, biztosan nem sokára örülhetnek a csodának! Egyébként mostanában olvastam a programjukról, hogy a sikerességi rátájuk nem volt még 33% alatt, ami ugye azt jelenti, hogy minden 3. hozzájuk forduló pár sikerrel jár.

2013. szept. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%
A 33% azt jelenti, hogy minden 3. lombik sikerük, ennél sokkal több pár sikeres náluk, csak nem mindenki elsőre.
2013. szept. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nagyon jó hírek,örülök neki :))

Tegnap voltak uh-on szépen alakulnak a peték,azt mondták jövöhét elején megcsinálják a leszívást :) Majd megírom hogy alakultak a dolgok,és remélem nagynéni leszek nemsokára :)

2013. szept. 24. 10:19
 8/20 anonim ***** válasza:
A legjobb!! Várnagy Ákos egy isten :-) több év sikertelen próbálkozás után mentem hozzájuk..most van egy tündéri kislányunk amit nekik köszönhetünk! Nem magánklinika de nagyon nagyon rendesek,és mégsem kérnek pl egy ultrahangért 10ezreket. Itt csak a gyógyszereket kell megfizetni. Sok sikert tesódéknak! Meg mindenkinek! :-)
2013. okt. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi,a nevükben is :)

Már meg volt a beültetés,most várnak,várunk :) Jövőhét csütörtökön kell menniük vérvételre..szorítsatok!!!!!!!!!!

2013. okt. 8. 13:07
 10/20 anonim válasza:
Az anyukám dolgozik velük(dr.Kovács Kálmán és dr.Várnagy Ákos)és nagyon jókat lehet róluk hallani,csak ajánlani lehet őket.
2013. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!