Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Help pls! Első alkalommal...

Help pls! Első alkalommal sztk-ban a szülészet-nőgyógyászati osztályon belül hova kell mennem a terhesség megállapításához?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Múlt héten lett 3 pozitív terhességi tesztem, és ha jól számoltam kb. most lehetek az 5. hétben. (utolsó menstruációtól számítva), szóval most már hamarosan esedékes lenne nőgyógyászhoz is elmennem, hogy biztos legyen a dolog. :) Sajnos magándokit nem tudunk finanszírozni, így marad az sztk. Viszont a szülészeti-nőgyógyászati osztályon belül annyi rész van még, és nem tudom, hogy hova is kellene bejelentkeznem a terhesség megállapításához. Simán szülészet-nőgyógyászati szakrendelésre, vagy ultrahangra?

2013. ápr. 2. 03:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán a nőgyógyászati szakrendelésre, ahová rákszűrésére jársz
2013. ápr. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sima nőgyógyászat.
2013. ápr. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahol bejelentkezel ott kerdeZd meg.:-) grat !
2013. ápr. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat :)
2013. ápr. 2. 12:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Közben találtam ezt az oldalt: www.anyahajo.hu/index.php/korhazmustra/szekesfehervari-korhaz/331-terhesgondozas-szekesfehervaron Itt azt írják, hogy a terhesambulanciára is lehet menni első alkalommal. Van szerintetek különbség? Bocsi a hülye kérdésért, csak már teljesen össze vagyok zavarodva. :S
2013. ápr. 3. 01:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaj de hülye vagyok, most nézem hogy " első alkalommal természetesen először a nőgyógyászati ambulanciára".. Na jó :D Úgy érzem most már nem idegeskedem tovább ezen, inkább megyek aludni, hátha összeszedettebb leszek akkor.. :D :)
2013. ápr. 3. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!