Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után mennyi időnek kell eltelnie, hogy óvszerszakadás esetén alkalmazható legyen az esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ha abbahagyod a gyógyszert akkor már nem véd! És a tévhitekkel ellentétben azonnal teherbe lehet esni.Én személy szerint 3 hónapja hagytam abba, megszakításosan "védekezünk"mondjuk nem lenne baj a baba sem, eddig 3 bakink volt, de nem vettem be esemény utánit és nem is lettem terhes. De ez szervezet függő..valaki az első hónapban az lesz. Mondjuk sztem beveheted az esemény utánit, de az biztos hogy egy lórúgás és felborul minden! Ha nagyon nagy baj lenne a baba inkább vegyél be!
2013. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A közhiedelemmel ellentétben, akár a fogamzásgátló szedése alatt is alkalmazható esemény utáni tabletta. Persze nyilván nem feltétlen jó, de lehet alkalmazni.
2013. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm amikor elfelejtette bevenni a fogamzásgátlót,elment a dokihoz és ő adott neki esemény utánit,szóval tényleg lehet bevenni,tabletta mellett is.
2013. szept. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!