Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy az esély a terhességre,...

Nagy az esély a terhességre, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Lecsúszott a gumi aktus közben, és egy ideig nem tűnt fel, utána abbahagytuk, mert megijedtem. Nem élvezett belém a barátom, előváladék pedig juthatott belém... Az aktust követő 12 órán belül bevettem az eset utáni tablettát.


Nyugtassatok meg, ez volt az első ilyen eset amikor nem sikerült teljesen védekezni, teljesen ki vagyok bukva..


A menzeszem július 28 aug. 2 ig tartott, tehát majdnem a ciklus közepén járok.


Köszönöma válaszokat!



2013. aug. 10. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj, tutira nem vagy terhes. Főleg, hogy esemény utáni tablettát is szedtél be. Nyugodj meg! Nekem is július 28-án jött meg amúgy, csak én pont nem várom a következő mensit :D
2013. aug. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódok, annyi rémtörténetet olvastam már ma,teherbe esett tabletta után is és társai. Egész nap ezek után kutakodtam, de mást már nem tudok tenni. :(
2013. aug. 10. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Esemény utáni tabletta után tuti nem leszel terhes...
2013. aug. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

El se élvezett, tabit is bevettél. A terhesség esélye olyan csekély, hogy kár rágondolni.

Válasszatok kisebb méretű óvszert, és mikor aktus végén kihúzza, (vagy akármikor, pl. pózváltásnáL), akkor fogja meg a tövénél.

2013. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek után elment a kedvem a szextől.. Nagyon kiborító.. :(
2013. aug. 11. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
3-4 hét után csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj :)
2013. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, csinálni fogok az 100%. Csak adja a jó Isten, hogy negatív legyen.. :(
2013. aug. 11. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!