Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A babatervezést befolyásolhatj...

A babatervezést befolyásolhatja, ha a leendő apuka fehérje turmixokat kezd el inni edzés mellett? Nem a potenciára gondolok. A baba egészségére.

Figyelt kérdés
2013. szept. 25. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem rendszeresen edzett és itta a turmixokat. 36 hetes vagyok, elvileg minden rendben van a babával. Remélem a gyakorlatban is. Amúgy szerintem ez nincs hatással rá.
2013. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,hogy ettől-e,de barátnőm férje iszik fehérjét.A baba úgy néz ki,hogy teljesen egészséges,de 5-kilóval született!
2013. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Semmi köze ehhez. Az apa rántotthúsától lesz baja a babának?
2013. szept. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy egyesek miért gondolják, hogy a fehérje egészségtelen. Koncentrált élelmiszer, ennyi, nem mesterséges, csak más formában van, mint az eredeti. Te is ihatsz nyugodtan. Sokkal egészségesebb, mint a párizsi, virsli, meg péksütik.
2013. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kedves mindenki! Nagyon szepen koszonom az eddigi valaszokat, a mwgfelelő választa továbbra is várok.Mint minden fiatal leendo anyukat termeszetesen engem is neha gyotornek abszurd kerdesek. Azonban nem mondnanam tulzottan egeszsegesnek ezeket a tartosito, stabilizatoros, vegyi kotyvalekokat. Tulzott

Fogyasztasa hasi bantalmakhoz,odemahoz pattanasos borhoz vezet, hosszu tavon pedig vese es majkarosodast okoz. Nemelyik pedig impotenciat okozhat. Ezek tenyek. Párizsi, virsli és hasonló tápértékű "ételek" nem lépik át a küszöbömet, nagyon tudatosan táplálkozunk. És a fehérje fogyasztás mennyisége közvetlen kapcsolatban van az ondóval, sőt be is sűrűsítheti azt Kedves 11:13.

2013. szept. 27. 16:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Dietetikus vagyok, butaságokat írsz.
2013. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Extrém mennyiségeknek lehet káros hatása, de annak se a spermiumokra!
2013. szept. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de aki nagyon tudatosan táplálkozik, a párizsit meg a virslit messziről elkerüli. Biztosan vannak olyan fehérjekészítmények (vagy talán csak annak nevezik őket), amik az általad felsorolt tüneteket, betegségeket okozhatják mértéktelen fogyasztás mellett, de a megfelelő körülmények között előállított, jó minőségű fehérjekoncentrátumok nem fogják sem besűríteni az ondót, sem impotenciát okozni. Talán a szteroidokkal kevered a dolgot, nem tudom. Nem arról van szó, hogy csak ezt kell fogyasztani, sőt, nem is helyettesíti a kiegyensúlyozott táplálkozást. De ha a félelmeidnek lenne alapja, az a rengeteg testépítő, aki a világban szerteszét ezeket használja, ezen az elven ne alapítson családot, mert baja lesz a gyereknek? Rengeteg családos van köztük, akik közül az összes kiemelt figyelmet fordít a családja étkeztetésére. A versenyidőszak természetesen más dolog, de minden egyéb sportban is más kategória.

Szerintem beszélj egy szakemberrel, ha ez megnyugtat, itt nem biztos, hogy megfelelő válaszokat fogsz kapni a kérdésedre.

2013. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szakember már megmondta a frankót. Nálam jobbat nem talál Magyarországon.
2013. szept. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 17:07 nem haragszom, azt irtam, hogy pont elkerulom ezeket az eteleket, semmi koze a temahoz, nem is ertem hogy hoztak szoba. A lenyeg: koszonom, a reszletes valaszod, valoban igazad van, nem itt fogom megtalálni a megfelelo valaszt.

19:32 majd inkább ORVOSHOZ fordulnek....:)

2013. szept. 28. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!