Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik fehérjepor mellett...

Melyik fehérjepor mellett döntsek az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Csak közülük, mást ne írjatok légyszi (az indokot most mellőzném):


Biotech Iso Whey ZERO

Biotech Nitro Pure Whey Gold

Nutrend Whey Core 100

Scitec 100% Whey Prof.

vagy ha kimondottam megéri a felárat, akkor a VPX Zero Carb vagy a WEIDER CFM Whey, ami még szóba jöhet, bár utóbbi kettőt már kicsit drágállom.


Természetesen ár-érték arányukat tekintve kérnék egy véleményt. Melyik éri meg leginkább a pénzét? Kérném a hozzáértőket, hogy írják le nekem, melyik mennyivel marad el a másikhoz képest. Én így doboz és leírás alapján nem látod óriási különbségeket, legfeljebb árban van némi eltérés. A tapasztaltabbaknak bizonyára többet mondanak ezek a nevek. Kösz az információért.



2013. febr. 12. 14:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Mégegy a listához: Stilmass 6:3:1
2013. febr. 12. 14:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Stillmass, egyértelmű.

Hobbiszinten szerintem felesleges a tiszta izolátum, de a stillmassban van, és olcsóbb is, mint a többi.

2013. febr. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is Stilmass-ot venném, vagy esetleg Hitech C-6-ot:)
2013. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Valóban a legolcsóbb. Viszont böngészés közben leginkább Biotech és Scitec dicséreteket olvastam, a többiről nem bőven találni véleményhalmazokat. Még az Aminostar termékei népszerűek sok oldalon. Azok hol kapnak helyet?
2013. febr. 12. 16:09
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Az Aminostarral nincsenek a legjobb tapasztalataim. Én a gyengébbek közé sorolnám, hiába ismert.
2013. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!