Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május20-án volt az utolsó...

Május20-án volt az utolsó mensim, kétszer teszteltem pozitívat hcg-tesztel kétszer meg negatívat, de még mindig nem jött meg. Terhes sajnos biztos nem vagyok már. Megddig várjam, hogy megjöjönn? Kémiai terhességről lehetett szó?

Figyelt kérdés
2008. júl. 4. 10:54
 1/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Esetleg járt már így valaki? Gondoljatok bele, egy éve szeretnénk kistesót, mennyire örültünk a pozi tesztnek, utána meg jött a hidegzuhany, amikor megláttuk a negatv tesztet. Azóta keresem a választ??

Ha valaki, tud valami okosat mondani, irjon. Nagyon szépen köszönöm

2008. júl. 4. 10:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem baba? Először teszteltél +, aztán később -?

Szerintem nem ártana orvoshoz menni, ő azért egy uh-val mégis megnézhetné, hogy mi is a helyzet! Lehet, hogy egy labor sem ártana. Ha nam vagy terhes, akkor talán adna tabit, ami meghozza a menzidet!

2008. júl. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia

Voltam dokinál, ő mondta, hogy nem vagyok terhes. Azt mondta a pozi tesztre, biztos rossz volt??!! Jó mi?! Vissza kell mennem jövőhéten pénteken. De addig egy kis közvélemény kutatást végzek, mert ő semmit sem mondott, én magamnak jöttem rá, hogy valószinű kémiai terhességről lehetett szó

2008. júl. 4. 11:17
 4/6 anonim ***** válasza:

1.válaszoló vagyok. Tény, hogy én még ilyen helyzetben nem voltam, de őszintén felháborít, hogy az orvosok néha milyen felületesek tudnak lenni. Lassan oda jutunk, hogy ha magán dokihoz mész, az sem foglalkozik veled igazán. Tisztelet a kivételnek!!!!

Gondolom nem ilyen bánásmódra számítottál a doki részéről. Talán nem mindig veszik figyelembe, hogy nőből vagyunk, aggódunk és normális válaszokra várunk. Azért 1hét nagy idő.Végülis addig meg is jöhet. Ha valóban nem vagy terhes, akkor az volna a legjobb, ha minél előbb menziznél és újra lenne alkalom próbálkozni a kistesóval.

A legjobbakat kívánom!

2008. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szió! Lehet ám hogy volt ott babó!

Szerintem válts orvost, mert pozitív terhességi tesztet az emberlánya magától csak úgy nem produkál!!!

Kivételes esetekben okozhatja a HCG emelkedését petefészekciszta, különf.hormongyógyszerek.

2008. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Orvosomban megbízom, mert már bizonyított. Itt van mellettem a lányom aki 3 éves. ÉS mindvégig velünk volt. Csak az fájt, "hogy hülyének" nézett, biztosan én képzeltem oda a második csíkot!!? pedig nem. Többen láttak. Az a sajnálatos tény, hogy elindult a folyamat, de valami miatt megállt és felszívódhatott mert mondom a uh-on nem látott terhesnek. Csak sárgatestet látott a bal pf-ben?!!
2008. júl. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!