Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3napja késik a mensim, halvány...

3napja késik a mensim, halványat teszteltem, de nem érzek semmit. Jövőhéten megyek orvoshoz. Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha halványat teszteltél, akkor gratulálok kismama. :)
2011. nov. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napközben csináltad meg? Ez az elsőteszted?
2011. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
De jó!!!!!!!!!!!! :) Jó babavárást!
2011. nov. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nem a reggeli első vizelet volt,de délelőtt csináltam. Picit szurkált a hasam,puffadok nagyon.Nem vérzem,nem barnázom.Remélem így is marad.Cicim duzzadt.Remélem egészséges.Jövőhétig megbolondulok.
2011. nov. 25. 12:13
 5/8 Milla válasza:
Én az 5.héten is halványat teszteltem, most vagyok 9 hetes terhes, úgyhogy gratulálok kismama :)
2011. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Szedem a folsavat meg zöldséget gyümölcsöt eszek sokat. Volt már egy sikertelen terhességem és izgulok. Ő lesz a harmadik manóka,ha minden igaz!! Jajj,én lennék a legboldogabb a világon! Nektek is jó babavárást!
2011. nov. 25. 12:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Ma teszteltél először?
2011. nov. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tegnap teszteltem. Utolsó mensim okt.25 én volt. Ovulációs kalk.szerint 4-től 8.áig volt peteérésem. Apával próbálkoztunk is szorgalmasan:) Testhőm 37.körül volt 21.én. .. Tegnap teszt,halvány lett.. De nem merek még másikat csinálni mert ha neg. Akkor megőrülök.
2011. nov. 25. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!