Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 13. dpo-n nagyon halvány...

13. dpo-n nagyon halvány x-epil teszt?

Figyelt kérdés

Inszeminácio előtt állunk,várnám a menszit.De nem jön.Pco-s vagyok,a mult honapban is kimaradt.Viszont akkor látszott is a hőmön,hogy nem fog megjönni.Viszont most volt ovus fájdalmam,jokor is voltunk együtt,és a hőm is fennt van.Folyamatosan érzek alhasi fájdalmat,hüvel,szurkáläst,és a 10.dpo-n volt egy minimális kis elszineződés a tisztasägi betéten.Meg is örültem,hogy akkor időben meg is fog jönni,erre még ma sem törté t semmi.

Csinältam hajnalban egy x-epil tesztet,ami alig hogy belemártottam a pisibe,egyből az első csikocska látsuodotz,de aztán elhalvänyodott.Tényleg elég halvány,de ránézek és rozaszin az is.Mit gondoltok.Nem kéne már erősebbnek lennie,ha baba lenne?


2013. szept. 26. 08:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet még pozitív is. Ha rózsaszín, akkor az jót jelent általában, de szerintem picit korán teszteltél még. Én minden reggel teszteltem és hál'Istennek erősödött. Nem lehet esetleg, hogy 25-ös a teszted? Ha igen, érdemes lenne 10-es teszttel próbálkoznod. Ilyen korán még általában csak nagyon halvány a teszt, ha terhes vagy, akkor is. Szóval amiatt ne aggódj!Drukkolok!
2013. szept. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
teszel fel képet? :)
2013. szept. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
25-ös a teszt.Remélem tényleg korai volt csak.Holnap mindenképpen probálok mäsikat.
2013. szept. 26. 09:00
 4/10 anonim ***** válasza:
a halvány csik is csik. 25-ös tezstnél végképp nagyon jó ha már van rajta halvány. sokaknak sikerül a beavatkozások elött:))) 3-as kezelést csinálod?
2013. szept. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit takar a-as kezelés...

Olyan jo lenne,de nem akarom beleélni magam.Tavaly pont ugyanilyenkor volt 2 missed ab-om :[

2013. szept. 26. 10:01
 6/10 anonim ***** válasza:
rakj fel róla képet!! várjuk ám :)
2013. szept. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pcos kezelése gyógyszer, diéta, sport. Ezeknélkül nem javul a betegség föleg ha van inzulin rezisttencia is. ez nem egy nőgyógyászati betegség hanem egy anayagcsere zavar ami nem nőgyógyászra hanme endokrinológusra tartozik. Ha nincs kezelve a PCOS akkor sajnos kb 80% aze sély a vetélésre. sokaknak épp ezért csak több vetélés után derül ki. terheléses inzulin vizsgálatod volt egyáltalán? scak mert anélkül nem lehet diagnosztizálni. Olvass utána ennek a betegségenek. Nagyon ritka az inzulin rezisztencia nélküli policiasztás petefészek. Azt pedig kezelni kell mivel nagyon dúrván ronvcsolja a szervezetet hosszú távon. ez a cukorbetegség elöszobája, ha nincs kezelve az lesz belőle.
2013. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most olvasom hogy volt már két missed ab-od. progeszteron pótlást azonnal kezdd el mert a sok vetélés azért van mert az emelkedett inzulin szint rombolja a progezsteron szintet. Mindneképp nézess terhelt inzulint mert ez igy nem lesz jó, ha már volt ennyi vetélés. Azonnal kezdj el diétázni. 160g-os ch diéta, van PCOS klub a fb-on. jelentkezz ott nagyon sok tanács van rá, nem ártana egy diabetikussal sem beszélni hogy mit mikor hogyan lehet. Melyik intézetbe jársz ahol ezeket nem mondták el neked? Szürnyű hogy a mai világban vannak még ilyen meddőségi intézetek. mert hogy a nőgyógyászok nem tudnak róla az is szomorú de egy dolog. de hogy emddőségi szakember nem beszél erröl miközben manapság ez a leggyakoribb meddőségi ok, az felháborító.
2013. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezer kivizsgáläson voltam már,mert 5 éve nem jött a baba.Tavaly spontán terhesség,ami elhalt és amiatt mütöttek 2x.Soha senki,egy nőgyogyász nem mondta,hogy Pco.Idén juliusban kezdtünk Tapolcán,ahol közölte a doki,hogy ez van,csoda hogy tavaly teherbe estem.Merckformint kaotam,amit végig kell szednem.Ennyit tudok.Meg odafigyek a táplálkozásomra.
2013. szept. 26. 13:05
 10/10 anonim ***** válasza:
a gyógyszer az sajnos kb 40%-a a kezelésnek a diéta a legfontosabb része. sajnos nem mindegy hogy mikor mennnyi és miylen ch-ot viszel be. A vetélések is emiatt lehettek sajnos:( Tapolcán pont tudom hogy volt már oylan IR-es akinek azt mondták nem az, végül sikerült a lombik de terhesség alatt kijött a diabétesz és azóta sokat romlott a nő állapota teljesen félre kezeték. Az a lány még gyógyszert sem kapott én annál jobb eredményekre igen.
2013. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!