Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy terhes vagyok?...

Dark Angel97 kérdése:

Lehetséges hogy terhes vagyok? Vagy mennyire rá az esély?

Figyelt kérdés
Az történt hogy szeptember 1.-jén voltam eggyütt a barátommal és nem védekeztünk de nem ment el bennem olyan sokáig nem csináltuk. (Amúgy 1.-jén volt a menszeszem utolsó napja)Utána 5.-e körül lett egy eléggé durva felfázásom. És féltem is hogy esetleg terhes lehetek-e vettem x-epil tesztcsikót és a 14. napon csináltam ami negatív lett. Kicsit megnyugodtam. Aztán a múlt héten is csináltam eggyett a biztonság kedvéért ami ugyan csak negatív lett. A baj az hogy még nem jött meg a menszeszem. 25-27 között kéne megjönnie. Szerintetek mennyi az esély arra hogy terhes vagyok? (A srácnak nagyon kevés előváladéka van szinte észre vehetetlen+cigizik is)

2013. szept. 26. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges, mert az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumokat!!!!!!

ÉS TESSÉK MÁR MEGÉRTENI, HOGY HA SZEXELTEK, HÚZZATOK GUMIT, AKKOR NEM KELL AGYALNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem értem mi ebben olyan nehéz? Akarsz gyereket? Ha nem, akkor VÉDEKEZZ!!!! A megszakítás NEM számít annak!!!

Ja, és a férjem is cigizik, mégis tudott 2 gyereket csinálni.

Azt meg hogy mikor mennyi az előváladék, honnan tudod, mikor a hüvelyedben van a párod farka???

2013. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na te arra csak neadjál,hogy neki mennyi előváladéka van és hoz cigizik. Az én párom is dohányzott,és mégis teherbe estem az előváladéktòl. A teszteléssel sem mentél semmire,mert a vérzés kimaradása után kell elvégezni,te meg a 14.napon,azaz peteéréskor csináltad.... Ebből következik,hog nehezen lehetsz terhes,mert peteéréskor nem voltatok együtt.... Ahogy látom,nem.aokat tudsz ezekről a dolgokròl,ùgyhogy ne szexelj,vagy pedig védekezz!!!!
2013. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából bármikor teherbe lehet esni! Nem feltétlen 100 % hogy neked a középidőben van a peteérésed! Nagyon sok ilyen példával találkoztam már! Elvileg ha aktus után 14 nappal teszteltél akkor nem vagy terhes, de aktus után 18. nappal lehet kizárni teljesen a terhességet! De ha a hónapban többször is csináltátok megszakítással akkor nem kizárható! Ha hétvégéig nem jön meg hétfőn csinálj a reggeli első vizeletből egy tesztet! És legközelebb védekezzetek rendesen! Az ördög nem alszik:)
2013. szept. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és a cigi nem jelent semmit!Erre rengeteg példa van!
2013. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Majd kiderül mi lesz. Remélem nem vagyok az
2013. szept. 26. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tanultam arról, hogy a cigarettázás esetleg fogamzásgátló lenne....
2013. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!