Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az mitől lehet, hogy 8. ára...

Az mitől lehet, hogy 8. ára kellett volna megjönnie, és már 31-én megjött de csak 2 napra? Rózsaszínes és kicsit darabos volt. Mellett hányingeres tünetek. Már van 1 lányom, és nagyon szeretnék babát.

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet beágyazódás, vagy esetleg nem fáztál fel? Görbéd nincs?
2009. nov. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Felfázni nem fáztam fel.görbém sajna nincs,nem csináltam.de a pici darabos vérzés az mitől lehet és mellette a folyamatos hányinger és rosszullét?köszönöm a gyors választ
2009. nov. 7. 11:05
 3/10 anonim ***** válasza:
28 napos a ciklusod? Ha igen, akkor 12.-e körül jött meg, ami azt jelenti, hogy 25.-e körül volt peteérésed. Ha így volt, akkor a beágyazódás lehetett 31. körül. Most hogy állsz? Nem teszteltél még? A beágyazódásnál én is pecsételgettem egy kicsit.
2009. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De 31én jött meg 8.a helyett.még nem teszteltem.szerintetek már ideje lenne akkor?mennyi esélyem van így hogy kisbabám legyen?annyira szeretnék.köszönöm a választ.
2009. nov. 9. 10:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja,és igen,28 naposak a ciklusaim,és mindig időben jött meg,csak most van ez.
2009. nov. 9. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
nálam is hasonló a helyzet mára nem várom de a múlthéten rózsaszín folyásom volt görcsök nélkül kb 2 napig tartott.drukkolok hogy sikerüljön!!!
2009. nov. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a 31-ei lehetett a beágyazódás miatt,holnap pedig tesztelhetnél egyet reggel,véleményem szerint elég jó eséllyel indulsz egy pozitív tesztért :)
2009. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,tesztelek,és azonnal megírom a helyzetet.bár ugy lenne,és köszönöm hogy szorítotok,kedves tőletek.
2009. nov. 9. 19:31
 9/10 anonim ***** válasza:
szia! nos?? teszteltél már! drukk
2009. nov. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne az eredmény!!!!!
2009. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!