Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értem a hőgörbéket?!

Nem értem a hőgörbéket?!

Figyelt kérdés

Ciklusom 17.napján éreztem erősen az ovut. 3 fajta görbét vezetek, és mind a 3 egy napra tette az ovut, de én nem tudom elhinni, hogy aznap volt-e, szerintem cn.15 vagy 16. napján.


Segítetek eldönteni?


[link]


[link]



2013. szept. 28. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
szia! szerintem pedig akkor volt amikor behúzta! lehet később repedt meg a tüsző! én most kaptam tüsző repesztőt egy hétfői napon és csak szerdán éreztem az ovut! de lehet más mást fog írni neked! ez csak az én véleményem!!
2013. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. szept. 28. 10:12
 3/5 anonim ***** válasza:

A hö azért szokott leesni az ovu környékén, mert abban az időben ugrásszerűen megnő az ösztrogének mennyisége, ami ezt okozza. Ezután ugrik meg az LH hormon szintje, majd csak utána történik meg a tüszőrepedés. Ekkor az ösztrogénszint már leesik és a hö elkezd emelkedni. Tehát az ovu után már nem fog leesni a hő. Maga a tüszőrepedés lehet a legmélyebb hőjű napon, de az első három emelkedett hőjű napon is.


A lényeg hogy jó helyre húzta mindkettő az ovudat. :) Szép a görbéd.Jól látom hogy előző hónapban pozi volt a teszted..? :(

2013. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Halványan,de látható volt szabad szemmel a tesztem,de időre meg is jött.
2013. szept. 29. 10:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és köszi :))cn.22.napján leesett egy kicsit a hőm 36,9-ről 36,8-ra , ez nem gond?
2013. szept. 29. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!