Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát várhatok? Október...

Kisbabát várhatok? Október 30. -án együtt voltunk a párommal védekezés nélkül. Azóta folyamatos alhasi és derék fájásom volt. Olyan mintha meg akart volna jönni. Ma reggel barnás folyásom volt.

Figyelt kérdés
2009. nov. 7. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen korán senki nem tud biztosat mondani, még az orvosok sem. Még alig egy hete, hogy együtt voltatok. Együttlét uán minimum két hét kell a 10-es ézékenységű tsztnek is, hogy kimutassa, mi van, és néha még ez az idő is kevés.


Terhességi folyás nincs, erre ne támaszkodj. Sem semmifél szurkálásra, fájdalomra, csepp vérre. Az első biztos jel, amiben bízhatsz, a kimaradó vérzés, és ha ez után pozitívat tsztelsz.

2009. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 17.-én kellene megjönnie, addig türelmesen várok. :)
2009. nov. 7. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
a fájdalom és a barnázás utalhat terhességre, de szerintem is nagyon korai, pláne hogy azóta egyfolytában van, az is lehet, hogy felfáztál, vagy valamilyen fertőzésed van. én nem várnék 17.-ig, ha megmarad a fájdalom és a folyás elmennék orvoshoz...
2009. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Felfázva már voltam, akkor nem éreztem ilyen érzéseket. Meglátjuk mi lesz.
2009. nov. 7. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
7-10 nap a beágyazódás a megtermékenyítéstől.Te ma vagy a 8-ik napodon.Ebből kellene kiindulni.
2009. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!