Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt írt fel az orvos...

Clostyt írt fel az orvos peteérés serkentésre. A vérzés 5. napjától kell szedni, de mi van akkor ha már nincs vérzés az 5. napon?

Figyelt kérdés
Meghozza a kívánt hatást attól még?
2008. júl. 4. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Meg!

Ugyanis helyesen mondva: a ciklus 5. napjatol, mert az tenyleg nem biztos, h az 5. nap is verezz.

2008. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze hogy meghozza!!

Nem feltétel hogy vérzés legyen nyugi! :)

Nekem most van clostys középidőm, érzem elég konkértan a petefészkeim. Tök jó érzés, hogy legalább tudom hogy valami alakul....:))

Sok sikert!!

2008. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt akkor kell szedni ha megjön a menzid a vérzést is mebeszámitva és az 5 napon veszed be az első szemet. az mindegy hogy már nemvérzel,vagy éppen még vérzel. csak vedd be. és ne félj ha ez volt a bajod sikerüléni fog
2008. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem a vérzés 2. napjátol kellett szednem két havit fogyasztottam el és a 3.hónapban már ott volt a picibabém.sok sikert mihamarabb.

12 hetes kismama

2008. júl. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!