Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggeltől kemény a hasam,...

Reggeltől kemény a hasam, babám egész lent mocorg, hányingerem van hsmenésem. Derekam majd le szakad úgy fáj. Mit csináljak? Magne b6-ból már vettem be.36+2h km

Figyelt kérdés
2010. ápr. 18. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Pihenj feltett lábbal, v. fekve. A kemény has miatt érdemes dokit megkérdezni. A Magne-b6-ot úgy tudom csak a 37. hétig lehet szedni. A hányinger, derékfájás természetes, cicahát-gyakorlat segíthet. Hasmenésre egyél mákos ételeket, krumplit, rizst, sovány húst, kekszet. Ha nem vírusos és erős a hasmenés, már holnapra mérséklődnie kell. A folyadékvesztés miatt sok vizet igyál most, 3 litert minimum.
2010. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokidat.Nem akarlak megijeszteni,de nekem aznap volt ilyen,mikor megszültem.Haskeményedés,hasmenés,majd szép lassan jöttek a fájások is.Neked meg egy kicsit még korai lenne.Hívd fel a dokidat!Vagy menj be a kórházba,nézzenek meg.
2010. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a gyors válaszokat!Talán megyek be az ügyeletre mert semmit sem vagyok jobban.
2010. ápr. 18. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Azóta már biztosan látott orvos, remélem jobban vagy.


Én ma kezdtem a 32.hetet, szinte ugyanazok a tüneteim, mint Neked. A hasam nekem is kemény, én MagneRot tablettát vettem be. És nekem is hányingerem van, de nekem már kb 2 hete. Plusz a derekam a 24.héttől fáj, azóta szoptatóspárnával alszom, úgy kicsit könnyebb.


Drukkolok hogy ne legyen semmi bajod, kérlek írj majd, ha haza értél.

2010. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Annyira aranyos vagy hogy izgultál értem,köszi!Ithon vagyok,aludtam mert az éjjel nem sokat tudtam.Hát kinyilt a méhszáj,lement a babóm.De nincs vele szerencsére semmi baj.Szerdán keell vissza mennem,és talán kórház lesz,ha ki birom addig.Nagyon szorítok hogy veled is minden ok legyen!Majd néha jelentkezz hogy mi van veled,és ha gond lenne(rem nem lesz)ha tudok segítek.Nekem terhességem elejétől ezer bajom volt.Babucid fiú lesz vagy kiscsaj?
2010. ápr. 18. 23:37
 6/8 anonim ***** válasza:

19.02-es vagyok. Nagyon örülök, hogy nincs semmi baj. Akkor Neked most nyílt ki a méhszáj. Nekem folyamatosan 2000-es, már a legelejétől, de az orvos szerint ez genetikai nálam, tehát nem a terhességtől rövidült meg.

Szerdán máris befektetnek...? Na ezt az egyet nem irigylem, mert én pl nagyon nem bírom a kórházat. De ha ott nagyobb biztonságban leszel a babával, akkor természetesen az a legjobb megoldás.

Mi kislányt várunk, első baba lesz :) Nálatok?

Az én terhességem nem volt problémamentes, elején rossz volt a rákszűrés eredménye, utána azt kikezelték. Aztán rossz lett az AFP-m (0,47MoM), azzal küldtek Pestre a genetikára, de szerencsére ott azt mondták, hogy minden rendben, de nehéz volt a várakozás a válaszra. Most meg a 30 hetes UH-n a szonográfus azt mondta a baba súlyára, hogy kicsi (1385 gramm), orvosom szerint nem annyira kicsi, de ne számítsunk 4-5 kilós babára, hanem "csak" 3 kilósra. Plusz programozott császárom lesz a 39.hét első napján, szembetegségem miatt, emiatt a Párom nem lehet bent szülésnél. Tehát nem egyszerű terhesség, de az embert úgyis kárpótolja a baba amikor a kezében tartja :)


Szerdán drukkolok, hogy olyan szobába kerülj, ahol normálisak a szobatársak. Nálunk (Nógrád megye) 6 ágyasba kerülnek a sima szülésesek, és 3 ágyasba a császárosok.

Nagyon jó Nektek, hogy nemsokára megérkezik a baba! A szüléstől félsz? Én annyira most (még) nem, valahogyan beletörődtem a császárba és arra készülök lelkileg.

Minden jót Nektek és könnyű szülést! :) És ha nem kell szerdán befeküdnöd, akkor várunk vissza.

Szeretettel,

Myra

2010. ápr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, 19.02-es vagyok. Hogy vagy? Holnap lesz szerda, holnap mész a kórházba. Izgulsz nagyon...?
2010. ápr. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves Myra!Aranyos vagy h érdeklődsz.Nem bisztos h be kell minden képp feküdnöm,vizsgálat után kiderül.Kicsit izgulok,de csak azért h a babámmal minden ok legyen.Kislány lesz Dorina és második.Van egy 12 éves lányom,Réka.Aki már nagyon várja a kistesót.Eddig kellet várnia mert nem akart össze jönni.Így is majd 3 hónapig véreztem.Lent volt a placentám,már feljebb van,szerencsére.Nagyon sajnállom h problémáid vannak.Párod miért nem lehet bent?Az enyém be jöhetne de nem akar.Jó mi?Nem akarom erőltetni,de még lehet h meg gondolja magát.Ti babucitoknak mi lesz a neve?Bisztos hogy nem lesz vele semmi gond,és a súlya sem kevés!Az én lányom kerek 3 kg volt mikor született,és most magasabb tőlem.160cm vagyok,és sajna 70kg.17kg-ot híztam.Szörnyű!És te?Azon izgulok fogok-e tudni szoptatni.Tuti nem fogok ma éjjel aludni,csak nem mond rosszat a doki.Nem mintha jó alvó lennék már hetek óta.Csak kínlódok!Remélem te nem vagy így!Ha lesz kedved írj priviben és dumcsiszhatunk,én örülnék.SZIA
2010. ápr. 20. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!