Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek pozitív?

Szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

Csináltam ma egy corax tesztet ami 1 órával később két csíkos lett.Hihetek neki? 2 nappal ezelőtt is volt egy corax időn túli pozitív de akkor 3 órával később jelent meg a második csík. 3 nappal vagyok nem várt előtt.


[url= [link]


[url= [link]


2013. szept. 29. 13:59
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
2013. szept. 29. 14:01
 2/32 anonim ***** válasza:

Egyik link sem jó.

az időn túli nem számít

2013. szept. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Ezen egyik sem pozitív, az a második baromi halovány csík csak azért van ott mert már eltelt egy rakás idő a tesztelés óta! Nem véletlenül van ráírva a tesztekre, hogy mennyi ideig érvényes az eredmény. Ez nem számít! Sajnálom, de szerintem nem vagy terhes...
2013. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg a nemvárt napját és akkor reggeli első pisiből tesztelj, az már biztosat fog mutatni. Drukkolok nagyon neked.
2013. szept. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor csináltad a tesztet? Szerintem várj két napot, és csinálj újra. Tudom, nehéz, mert én is mindennap teszteltem.

Sajnos jártam már én is úgy, hogy időn túl megjelent a második csík, aztán pár nap múlva megjött :(

2013. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
várj a nem vártig de szerintem kecsegtető :)
2013. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Ez még nem nevezhető egyértelműen pozitívnak. Ráadásul rá van írva a teszrekre, hogy ha időn túl jelenik meg bármi is akkor azt már nem szabad figyelembe venni! Felesleges még tesztelgetnek. Várd meg, hogy elmarad-e a menzeszed. Ha igen, nah akkor lehet tesztelgetni. :-) Drukkolok!
2013. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Mikor belemártottam a vizeletbe olyan 2 percig mind a két csík látszódott de utána eltűnt róla. El is könyveltem negatívnak, de utána megjelent újra a csík ezért vagyok bizonytalan.
2013. szept. 29. 15:48
 9/32 A kérdező kommentje:
Most már teljesen egyértelműen ott a második csík és erős nem olyan mint a képen!
2013. szept. 29. 15:48
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt, időn túli, ennél erősebb pozitív, mégsem volt baba.

Nem értem, miért nem lehet amúgy kivárni a nemvárt napját, inkább jobb a csalódás, hogy még negatív!? Semmi értelme. 10-14 napos a beágyazódási idő. Tesztpazarlás általában ilyen korán tesztelni.

2013. szept. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!