Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt itt meg valakinek kis...

Volt itt meg valakinek kis mehe? Clostibegytet ki szedett?

Figyelt kérdés
azt mondta doki kicsi a mehem es ezert kell segiteni gyogyszerrel a peteerest mert mashogy nagyon sok idobe tellne(6.honapunk) ketszer volt pozi tesztem ezert mentem dokihoz.Akkor mondta h ezert van.Ciklusaim rendszeresek,32naposak.Szkeptikus vagyok a gyogyszerrel de talan segit...Hasonlo tapasztalatokat szeretnek
2013. szept. 30. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Olvastam a múltkori kérdésedet is, de nem volt rá időm válaszolni. Nekem is az átlagosnál jóval kisebb méhem volt, kérdeztem az orvost, hogy emiatt nem esek teherbe, mondta, hogy nem, ehhez nincs köze. Szedtem Clostit is, több hónapon keresztül, de nem segített nálunk. Szerintem egy próbát azért megér, hátha teherbe tudsz esni. Sok embernek segített már. Sok sikert.
2013. szept. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es neked van mar babad?Nekem azt mondta az orvos h emiatt esem nehezebben teherbe es a 2vetelesnek is ez az oka.
2013. szept. 30. 15:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, 8 év után összehoztuk valahogy a babát! :D Teljesen spontán!

Sok sikert neked, nektek!

2013. szept. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!