Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Palástfű és cickafark teázássa...

Palástfű és cickafark teázással sikerült valakinek már baba?

Figyelt kérdés
Én nemrég vettem, tudomást ezekről hogy ez a teázós dolog segíthet,vetélésem után 31napos ciklusaim lettek,multhonapban kezdtem el teázni,erre 28.napra megjött a nemvárt,ez lehet a tea hatása ugye?Most is iszom menszesz idejében csak cickát ittam miota elmult meg palástfüvet,babát szeretnénk de már kevésbé bizok benne..az időm se engedi hogy rágondoljak ..tán nemis nagybaj..most eddig együtt voltunk 4-8-9-11-14-15.én és 2.án mult el ahavim.Fogalmam nincs már mire számítsak:/..jólenne ha sikerülne,de elkezdetm egy dajka tanfolyamot is hogy enyhitsem a fájdalmat..és ugyérzem megnyugodott a lelkem is már,novemberbe vizsgázok..de remélem igy már könnyebb lessz minden..
2013. szept. 16. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem sikerült, pedig próbáltam. Helyette a mensim 4 nap helyett 7-8 napos lett. Az biztos, hogy megvastagszik tőle a méhfal, de a beágyazódást nem hiszem,hogy segíti.
2013. szept. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült!

A fog.gátló abbahagyása után 45 napos ciklusaim lettek. Elkezdtem homerozni mivel a nodokimat nem igazán érdekelte a problémám. Egy-két hónap után latszodott a gorbemen h nem tud megrepedni a tuszom (cikk-cakk görbe+ hosszan tartó tojásfehérje nyák). Ekkor olvastam utánaeezeknek a teaknak h a cickafarknak tüszőrepeszto hatása van. Szóval elkezdtem inni... 37 majd 31 napos ciklusaim lettek és a 4. Ilyen hónapban már meg sem jött! :-)


Egy megjegyzést még engedj meg: ahogy olvasom, szerintem te nem jól iszod a teakat!

A cickat a mensi elmúltával kell elkezdeni és ovuig kell inni. Ha megvolt az ovu kell váltani a palastfure amit mensiig kell inni. Mensi alatt semmit ne igyál, főleg ne cickat mert verboseget okoz!


Szerintem a teazas mellett érdemes mérni a hőt, vagy ovutesztelni h tudd mikor kell váltani a teát.


Sok sikert, ne keseredj el, figyeld a tested jelzeseit! Sikerülni fog!!!

2013. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem tavaly júliusban volt egy spontán vetélésem, utána kezdtem el inni a palástfű teát és a második teázós hónapban már nem jött meg, azóta itt van már velem a kisfiam, lassan 5 hónapos, az előttem írónak igaza van az alkalmazást illetően, úgy idd, ahogy ő leírta, sok sikert és fel a fejjel, sikerülni fog :-)
2013. szept. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kösziszépen.Amugy sok oldalon olvastam h ezt igy kell inni...de akkor már nemértem:/..amugy ez a hőmérőzéses dolog hogy is van -?:D mert soha nemcsináltamilyet
2013. szept. 19. 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Homerozesnél fontos, h mindig ugyanabban a reggeli időben mérd, úgy h ne mozogj előtte. Vagyis, készítsd oda az ágyhoz karnyújtásnyira a merot és mielőtt kikelnel tedd a szadba, a nyelved alá. (én ott mertem) ha tudod a hagyományos homerot hasznald, és 5 percig mérd! Ha digitalissal mered, akkor is 5 percig tarts bent hiába csipog előbb!

Az értékeket jegyezd fel (cikus.hu vagy akár telefonos progi segít ebben).

A görbe értelmezésében sok oldalon találsz leírást.

Két részre lehet osztani a ciklust. Ovu előtt a hő ugrál. Ovukor leesik, majdhhirtelen felugrik. Ez jelzi h megvolt az ovu. A mensiig a hő fent marad majd mensikor leesik. Ha terhes lettél a hő fent marad, nem esik vissza.

Ami nagy általánosságban igaz, h az ovu után 12-14 nappal jon a mensi. Ez fix, tehát ha vkinek nem 28 napos a ciklusa annak az ovu előtti szakasz hosszabb v rövidebb.

A hő mellett a folyást is érdemes feljegyezni. Ovukor tojásfehérje szerű, ez a legtermekenyebb folyás, ekkor kell együtt lenni.

Még hosszan irhatnam, de a lényeg nagyjából ez. Szerintem olvass utánna a témának, szerintem nagyon érdekes. :-)

2. Voltam

2013. szept. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!