Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Árthatok a tamponnal a babának?

Árthatok a tamponnal a babának?

Figyelt kérdés
Segítsetek!!!!Utálom a betétet és hogy ne legyen kellemetlen helyzet, már mielőtt megjön tampont használok!!!Ha 5 napot késik 5 napot használom, hogy ne legyen gáz ha mégis megjön!!De ha nem jön meg mert baba van, félek ezzel árthatok neki!!!Lehet ettől valami baja????
2007. okt. 1. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem befolyásolja a terhességet,de ha van olyan érzésed hogy baba van,akkor próbálkozz mégis a betéttel és igy elmúlnak a kétségeid.Nagyon sokféle eü.betét van már manapság biztos találsz olyat amit el tudsz viselni néhány napig.
2007. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
szia.szerintem a tampon valoszinuleg nem er fel addig hogy arthasson a babanak viszont en ugy tudom hogy nem ajanlott tampont hasznalni ha nem vagy eppen "beteg" mert elegge kiszarit es emiatt amikor felhelyezed ill kiszeded ott bennt felserthet meg ha nem is erzed,es abbol meg mas problemak adodnak.en ezt igy hallottam de szerintem a biztonsag kedveert kerdezz meg 1 orvost.
2007. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Az a gond a tamponnal, hogy minden nedvességet felszív a hüvelyedben, azt is, amit nem kellene, ha meg még nem vérzel akkor főleg. Ha pedig a hüvelyflóra megsérül, akkor a baktériumok és mindenfélék dolgát megkönnyíted, mert nincs ami megvédjen tőlük. A terhességre maga a tampon használat inkább közvetve hathat.

Inkább használj tisztasági betétet, és figyelj a testedre, ha megjön, úgyis görcsölni fogsz, vagy valami jele biztos lesz, illetve járj ki gyakrabban wc-re és ellenőrzid magad, de a tampont inkább hanyagold.

2007. okt. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!