Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menzesz alatt tamponnal...

Menzesz alatt tamponnal szeretkeztem.2 hétre rá elkezdett feszülni a mellem (kb 3 napja). Terhes lennék?

Figyelt kérdés

A menstruációm mindegyik napján szeretkeztem a párommal. Nem védekeztünk, csak tampon volt fent, úgy gondoltam, így nem juthatnak fel a hímivarsejtek. Egyszer vagy kétszer élvezett el bennem a barátom. Attól félek, hogy ugye nagyon nedves és tág voltam, így előfordulhat, hogy volt hely a tampon és a hüvelyfalam között?

Azért izgulok nagyon, mert 2 hétre rá elkezdett feszülni a mellem, ez már 3. napja tart. Máskor ilyen csak menstruáció előtt van.

Nagyon kicsi az esélye a terhességnek, ugye?

A tesztet holnap reggel csinálom meg.

A fogamzásgátlót meg sürgősen felíratom.

Köszönöm előre is!


2011. jún. 27. 22:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon kevés az esély ilyenkor a teherbeesésre,habár nem lehetetlen!
2011. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Ez ugye vicc? Tamponnal? Mekkora a hüvelyed, hogy a párod hímvesszője és egy tampon is belefér?

Párod frankón beteg, ha így szexelt veled.


Válasz: szinte kizárt egyébként a terhesség a menstruációd miatt.

Tesztet az aktus utáni 2-3. héten csinálj először, ha annyira akarsz, előtte felesleges.

2011. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
Háááát, nekem a barátnőm így lett terhes 16 évesen, megfejelve még azzal, hogy megszakításos módszerrel védekeztek!
2011. jún. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
24%

tamponnal basszus....

a menstruálsz akkor nem leszel terhes de azért gumit használjatok

2011. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

De igen, mensi alatt is lehetsz terhes, a tampon pedig nem fogamzásgátló eszköz.

De én se irigyellek... vagy a párod kukija lehet mütyűr, vagy benned lehet tapsolni ha befért a tampon is meg a pasid is.

2011. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Szinte alig van esélye de semmi sem kizárt, én külföldön éltem egy ideig, ott mensi alatt a nők szivacsot tettek fel és úgy szeretkeztek mensi alatt, direkt azokra a napokra kifejlesztett szivacsféle vagyis ahhoz hasonló anyagú dolog volt.
2011. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem úgy...csak egy kicsit tette be a párom, ott volt a pénisze, mint az én ujjam, mikor felhelyezem a tampont. Nem párhuzamosan a kettő :)

Köszönöm a válaszokat, az első alkalommal meg úgy jártunk, hogy kiszakadt a gumi. :/ Mentem az ambulanciára, ott a doki azt mondta, felesleges az esemény utáni tabletta, mert ő még senkit nem látott a menszesz alatt teherbe esni.

Attl félek, hogy mikor úgy csináltuk, hogy nem volt bent tampon, esetleg úgy is jöhetett ki ondó, hogy a párom nem vette észre.

2011. jún. 27. 22:54
 8/18 A kérdező kommentje:
De mégis mitől feszülhet a mellem napok óta?
2011. jún. 27. 22:55
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

22:47,

igen,olyan szivacsot használnak a nők külföldön.Azt lehet magyarban is kapni már.

Kérdező,

nekem még nem sikerűlt menszi közben teherbe esnem,de remélem neked se,ha nem akarod a babát

2011. jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

Bővítettem a mottóm:

A szűzhártya, a menstruáció, a tamponnal dugás, a megszakítás, a naptár-módszer, az ima és a horoszkóp NEM VÉDEKEZÉS!

2011. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!