Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki holnapra...

Van itt valaki aki holnapra nem várja?

Figyelt kérdés
Olyan rossz ez a várakozás, tesztet nem akarok még csinálni, ha holnap nem jön meg a nap folyamán akkor csütörtök reggel csinálok tesztet. Eddig minden tünetem olyan mint szokott lenni mielőtt megjön. Most is fáj a hasam. Tegnap viszont két oldat szúrt, meg nyílalt mint peteéréskor szokott a petefészkembe, csodálkoztam is hogy ilyet peteéréskor szoktam érezni. Ti hogy vagytok? Tesztet csináltatok?
2013. okt. 1. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia nekem a múlt hónapban a 31. napon jött meg, úgyhogy most is azzal számolok. (Korábban 28-31 napos volt. Ez a második próbálkozós hónapom.


Szóval én nem holnapra hanem holnaputánra nem várom. Ma van a ciklus 29. napja.


Még én sem teszteltem, bár tegnap annyira éreztem, hogy muszáj lenne vennem egy teszet, de mire indultam haza már minden zárva volt. Ez a tesztelhetnék most is bennem van, sőt az egyik kalkulátoros oldal azt írta, hogy terhességi teszt használható szeptember 29.


Különösebb tünetem nincs. azaz van olyan ami akár terhességi tünet is lehetne, de akár más is.

2013. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekünk még csak az első próbálkozós hónap és olyan izgatott vagyok, olyan jó lenne ha így elsőre összejönne :) de gondolom ezzel mindenki így van. 100 % hogy peteéréskor voltunk együtt, éreztem az a fáját este amit akkor szoktam és akkor együtt is voltunk. Utána úgy érzem, hogy hú de jó, hogy így elkaptuk a pillanatot, ebből tuti baba lesz :) Olyan kíváncsi vagyok már.... én már megvettem a tesztet és már várom a csütörtököt hogy megcsináljam, természetesen ha addig nem jön meg :)
2013. okt. 1. 10:58
 3/15 anonim ***** válasza:
Én a múlt hónapban peteéréskor beteg voltam. Attól persze voltunk együtt, de végig antubiotikumot szedtem, úgyhogy gondolom az nem tett túl jót az első hónapunknak. De most biztos, hogy együtt voltunk jókor. Remélem tényleg sikerül. Én azt hiszem szombaton fogok tesztelni, bár lehet hamarabb is.
2013. okt. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szorítok Neked :)
2013. okt. 1. 11:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is Nektek:) Olyan jó lenne júniusban babázni.
2013. okt. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én mára nem várom :) Eddig semmi. Bár én csináltam tesztet, ami negatív lett, de még nem vagyok elkeseredve. Nekünk 2. baba lenne, az első a második hónapban jött össze, ugyanígy szeptemberben, tehát ő júniusi baba. Jó lenne, ha a tesó is öszejött volna most! :) Szorítsatok nekem is, én is szorítok nektek, aztán majd várom a fejleményeket :)
2013. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Neked is drukkolok!
2013. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szorítunk :) és igen várjuk a fejleményeket :)
2013. okt. 1. 12:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Elkezdtem barnázni! sose szoktam mensi előtt, mindig egyből megjön és kész. Már kérdésbe is kiírtam hogy mit csináljak, úgy kétségbe estem. Szerintetek van értelme tesztet csinálni így délutánra vagy várjak inkább hogy megjön-e rendesen és holnap teszteljek? Én már elsírtam magam :( amúgy is mindig pontosan szokott megjönni, sose hamarabb. Szerintetek van még remény?
2013. okt. 1. 14:38
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy amíg nem jön meg, addig van remény.


Semmiképp ne sírj!

2013. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!