Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek hány napig tartott a...

Kinek hány napig tartott a beágyazódásos vérzése, mikor lett pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
nekem ez a 2.napom és kétszer volt rózsaszínes,enyhén barnás váladékom,de nem mensisek...
2013. okt. 2. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy hettel a mmensi elott volt ket napig
2013. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semeddig. Én csak görcsöltem, de nagyon :-)
2013. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pár csepp barnázásom volt..Mondjuk nem nézegettem magam mert nem terveztünk babát sőt fogamzásgátlót szedtem,és egyből gyanakodni kezdtem mert világ életemben nem volt ilyen..Egyébként egy fárasztó napon este zuhanyzás előtt mentem pisilni,akkor vettem észre,majd rá pár napra a megvonásos előtt pozitívat teszteltem..
2013. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

elsonel 3 napig volt barnázás, és egy csepp vér. az baba nem maradt meg. most ujra terhes vagyok és volt egy napig barnazas.


16 hetes kismama

2013. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
elozo vagyok: jah és a teszt már a barnazasok elott halvanyan pozitiv volt. de en lombikos vagyok.
2013. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!