Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kicsik a tüszők, tényleg...

Ha kicsik a tüszők, tényleg nem repednek meg? Akkor ez a hónap is elúszott? Már teljesen magam alatt vagyok.

Figyelt kérdés
2013. okt. 2. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
a nagynál sem biztos hogy megreped, viszont ha nincs egy bizonyos mérete, 20mm körül akkor nincs benne megtermékenyithető petesejt.
2013. okt. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Elég kevés az infó. Milyen hosszú a ciklusod, és hányadik napon volt az UH? Én a kis paraszti eszemmel azt gondolnám, ha kicsik a tüszők, akkor MÉG nem fognak megrepedni holnapra, csak x nap múlva, de nincs borítékolva, hogy egyáltalán nem érnek be. Lázmérőzől? Ha nem akkor jó lenne elkezdeni. És nem hívott vissza a doki pár nap múlva, hogy újra megnézzen? Az UH-n, ha pont sikerül elcsípni az ovu reggelét, akár még a repedt tüszőt is lehet látni, ha pedig nem repedtek meg, akkor az összesettet is.
2013. okt. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hőm szerint tegnap volt pé-m. ma fel is ugrott a hőm. 3 napja voltam uh on, akkor mondta hogy kicsik...a nyálkahártya 15 mm volt..hát nem tudom...nem hívott vissza, duphaston kaptam, azt kell szednem.
2013. okt. 2. 20:03
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha holnap elmennék uh ra, akkor látnánk még vmit?
2013. okt. 2. 20:04
 5/7 anonim ***** válasza:
a nyálkahártyád meg elég vastag ciklus közepei nyálkahártyának, az is lehet sikertelenség oka.
2013. okt. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mennyinek kellene lennie?
2013. okt. 2. 20:59
 7/7 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha holnap elmész UH-ra, szerintem már nem nagyon lehetne látni semmit. Nem tudom, az összeeső tüszők mennyi idő alatt szívódnak fel, talán arra van egy kis esély, hogy azt látná a doki, de ha tényleg volt, amelyik megrepedt tegnap, akkor max. egy kis folyadék a petefészekben utalhat a lezajlott tüszőrepedésre. Szóval lehet, hogy az egy felesleges kör lenne most már. Viszont esetleg kérhetnél egy vizsgálatot nemvárt előtt pár nappal, ha valamelyik petefészekben lenne sárgatest, akkor tutira volt tüszőrepedés. Ne add fel, arra következtetek, hogy több tüsződ is volt (tán clostis hónapban vagy?), nem biztos ám, hogy egyszerre érnek meg és repednek, és ezt a hőgörbéd se igazán mutatja meg. Úgyhogy még pár napig maradjatok rajt az ügyön a pároddal, sose lehet tudni... Kitartást az elkövetkezendő két hétben.
2013. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!