Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mièrt csak 1 napig...

Mièrt csak 1 napig tartott a mensim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudnàtok segiteni? Tegnap a ciklusom 22. napján megjött a mensim. 24 napos szokott lenni,3-4 napos de nem is ez zavar,hanem hogy ma màr nem vèrzek csak valami barna jön de az sem sok. Most ez a mensim 1 napos? Nem tudom minek vegyem mert nem vèr. Volt valakinek ilyen? Köszönöm a válaszotokat! Szèp napot Nektek!
2009. nov. 8. 14:09
 1/5 ketteske ***** válasza:
Nekem 2 napig tartott, én is feltettem ide ezt a kérdést, amire azt a választ kaptam, hogy ez egyáltalán nem baj, az a lényeg, hogy volt mensi. Hogy ez most 1 napos, vagy 7 az tök mindegy.
2009. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem mensi. Nekem akkor volt ilyen amikor terhes lettem. Első kettő hónapban meg is jött a havim, de csak pár napra, aztán a 10.hétben voltam, amikor már nem jött meg és dokihoz mentem. Lehet, hogy 100-ból 1 jár így mint és, tehát nem szeretnélek megrémíteni.
2009. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok! Èn igazàbol holnapra nem vàrtam de mivel tegnap megjött igy elkönyveltem hogy ez is egy sikertelen honap lett. Ma meg csak barna van ès nem tudom most mi van. Ugy gondolom èn is hogy ez nem mensi. Kivàncsi leszek holnap mi lesz.
2009. nov. 8. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Reméljük, hogy nem lesz sikertelen. Írj majd kommentet, hogy mi újság veled vagy veletek.
2009. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma elmult minden. Ugy feszül a hasam mintha nem is jött volna meg. Rendesen ma kellene hogy megjöjjön. Hàtha mèg ma beindul...
2009. nov. 9. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!