Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a doki a 12 napon nemlátott...

Ha a doki a 12 napon nemlátott érett tüszőt, de adott bromocriptint attol még megérhetett a petém pár nappal később ha használt a gyogyszer?

Figyelt kérdés
12 napon irta fel a gyogyszert a doki. ez most nekem a 26 napom. a 12 napon nemvolt érett tüsző sem. ez a 26 napom. a 23 napomon volt nyálkám is. és most menzis érzéseket érzek és ,sok fehér folyásom van. a hőmet még nbemmértem. most megérhette azota? lehet hogy ilyen gyorsan használt a gyogyszer?
2008. júl. 4. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze megérhetett, és ha volt nyálkád az nagyon jó jel erre! 14 nap bővel elég, hogy beérjen tüsző...
2008. júl. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen csak a baj az hogy most olyan gyogyszert kell szednem 4 napig amit terhesség ideje alatt nemlehet. még a doki is kérdezte hogy terhes vagyok e. holyaggyulladásom volt.
2008. júl. 4. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!