Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen korán lehet a terhességt...

Ilyen korán lehet a terhességtől hányingerem?

Figyelt kérdés
Holnapra nem várom. Tegnap volt egy kisebb véres nyák wc- után, de azóta semmi (még soha nem volt ilyen). Utána egész nap azt hittem megfog jönni olyan érzésem volt, de mára elmúlt, viszont reggel ébredés után kb. 5 perccel hányingerem volt, még öklendeztem is, de utána elmúlt. Szerintetek, lehet megtörtént a beágyazódás? Mikor merjek tesztelni?
2013. okt. 4. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:
barátnőmnek ilyenkor már hányingere volt, mindenki mondta,hogy nem lehet a terhességtől,de előtte nem volt ilyen tünete, pár nap múlva pozitívat tesztelt!
2013. okt. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 6. hétig semmit nem éreztem, onnantól volt egyhe hányinger, 8. héttől pedig a 10.-ig annyira beindult, mintha elkaptam volna valami hányós bacit, utána fokozatosan elkezdett jobb lenni (legutoljára a 24. héten hánytam)
2013. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Lehet, de az is megtörténhet, hogy pszichésen idézed elő magadnak. Én is éreztem már hányingert ilyenkor, mert annyira vágytam a babára, hogy mindenféle tünetet produkáltam, pedig nem volt semmi.


Ha holnapra nem várod, holnap reggel tesztelhetsz! Ha negatív, akkor is még van némi esély, ha egy késői, vagy második ovuláció során estél teherbe, és az a kis vér a beágyazódást jelezte. Ez esetben viszont csak 1 hét múlva mutathatja ki a teszt.


De a kevés véres nyák nem biztos, hogy a beágyazódást jelezte. Megtörténhetett az már egy hete tünet nélkül, és a mostani pecsétet pedig egy kis darab leváló nyálkahártya okozta. Mivel a szervezetünk "emlékezik", hogy ilyenkor menstruálni szoktunk, megtörténhet, hogy egy pici nyálkahártyát ledob, de a nagy része marad, hiszen beleágyazódott a megtermékenyített petesejt!

2013. okt. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Az előző vagyok, nem tudom, érthető volt-e, ahogy fogalmaztam. Inkább summázom újra. Szóval szerintem 3 eset lehetséges:

1. Nem vagy terhes, csak produkálod magadnak a tüneteket, és meg fog jönni.

2. Terhes vagy, normál időben beágyazódott a baba, csak a mensi időpontjában egy pici nyálkahártya lelökődött. (ez elég gyakori)

3. Terhes vagy, de valami kóbor, késői érésű petesejt révén, ami csak most ágyazódott be.


Szerintem a 3. a legkevésbé valószínű eset, tehát én tesztelnék a helyedben.

2013. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megírod, mi lett? Szurkoltam neked!
2013. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Bocsánat, de nem voltam minden nap gép előtt.

Képzeld babát várok, annyira örülök, hogy leírni sem tudom. Minden nap erősebbek a csíkjaim.

2013. okt. 9. 11:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó! Gratulálok! Mióta próbálkoztatok?
2013. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!