Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A jövő héten (hét közepén)...

A jövő héten (hét közepén) fog megjönni, viszont egy hete, mensis alhasi fájalmat érzek, hőemelkeésem is van: 37-37,1, és hányingerem is. Terhességtől lehet a hőemelkedés?

Figyelt kérdés
2007. nov. 3. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet igen!Várd meg a ciklus végét és csinálj rá egy pár napra egy tesztet.Szerintem babás vagy!

Gratula!

2007. nov. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Megeshet...a jelek arra utalnak.De azért ez még nem fix!

Nem lettél mostanában fáradékony??Ha babás vagy hamarosan rengetget fogsz aludni.Várj jövő hét végéig,és ha addig nem jön meg,csin egy tesztet.

2007. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most ugyan ilyen helyzetben vagyok.Nekem 36,9 és 37,4 között mozok már 3 napja.És hányingerem, alhasi fájdalmam is van. Mensimnek 11-én kellene, hogy megjöjjön.Remélem, hogy ez terhességre utal valóban:)
2007. nov. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!