Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon picit véreztem pisilésk...

Nagyon picit véreztem pisiléskor ilyenkor mi lehet? Mert ugy e még nem jött meg a mensim okt 2 kellet volna, tesztek is negativak holnap megyek orvoshoz,

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
okt 2-án nov 8-a van?
2009. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen és?
2009. nov. 8. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:

ha ok 2-án nem jött meg és 1 hó el telt neg a teszjeid

akkor mért csak most mész dokihoz?

bocsi csak furi

2009. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azért nem mentem mert okt30 kellet volna megjönie és nem jött,holnap megyek orvoshoz mi lehet? mert félek!
2009. nov. 8. 18:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem? Nem elirtad azt a 2.-át? Nem azt akartad írni hogy okt. 2.-án volt meg utóljára? Azért nagyon ne félj, mert az is lehet hogy baba, és a teszt azért nem mutatja mert kéőbb volt a peteérésed. Amikor én terhes lettem én a 22. napomon ovuláltam, igaz sajna el is vetéltem. Persze nem azért mert később ovuláltam!
2009. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnálom:S oktober 2.volt meg utoljára a mensim
2009. nov. 8. 20:34
 7/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék babát:S
2009. nov. 8. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!