Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babára várók! Megfordult a...

Babára várók! Megfordult a fejetekben, hogy feladjátok a próbálkozást?

Figyelt kérdés

Nem a szokásos rágörcsölést,meg azért,mert hallottátok,hogy akkor sikerült sokaknak,amikor feladták!

Szégyenlem magam,sokan sokadik lombik után is bizakodók,én meg 2 és fél után az összeomlás szélén vagyok,olyanokon gondolkodok,hogy talán jobb is így...

De hogyan gondolhatok ilyeneket,mi lesz,ha sikerül,de problémás lesz a gyerekem,vissza a feladónak?

A kapcsolatunk is rá fog menni...

Mit tegyek?


2009. nov. 8. 18:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem kell szégyelned magad. Ez szerintem természetes, hogy az ember próbálkozik, de csak nem jön össze, amit szeretne nagyon, akkor már feladja. Nem leszel rossz anya, azért mert most ilyenek járnak a fejedben. Te fogod a legjobban imádni a babát akármilyen is lesz. Én minden hónapban feladom, amikor megjön. Mindig azt mondom, hogy engem már nem érdekel a dolog, nem is akarom. De pár nap múlva megint ott tartok, hogy figyelem a tünetket, s azon jár az agyam, hogy majd most sikerül. Ebben a hónapban tudom, hogy nem jöhet össze, de azért ugyanúgy reménykedem. ha megjön, majd pár napig feladom, s kezdem újra. Nem vagy egyedül ezekkel a gondokkal.
2009. nov. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne add fel, de a pároddal azért beszéld meg, meddig terjed a türelmetek.

Megértelek.

Én addig próbálom, amíg fizikailag alkalmasnak érzem rá magunkat.


Egy kistesóra vágyó sokadik lombikos

2009. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 2 év után feladtam:((((
2009. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem, én nem fogom feladni. Igaz, én a szerencsések közé tartozom, már van egy picurom és a kistesóval 7. hónapja próbálkozunk (csak?). Azt, hogy ne görcsölj, azt nagyon nehéz kivitelezni, mert már sajnos én is tudom, hogy milyen pocsék érzés, ha újra és újra megjön. Viszont tudom, milyen csodás a terhesség, a szülés és hogy anya lehetek, így addig próbálkozunk, amíg egyszer csak végre jön a kistesó. Neked pedig teljes szívemből azt kívánom, hogy sikerüljön végre a kisbaba. Az én ismeretségi körömben 4 olyan anyuka is van, akiknek azt mondták, hogy természetes úton, vagy egyáltalán nem eshetnek teherbe. Mindnek sikerült végül természetes úton (is) teherbe esniük, igaz, tényleg akkor, amikor már nem számítottak rá.
2009. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én másfél évig hőmérőztem, de nem jött össze a baba. Éreztem, hogy másról sem szol az életünk, csak a babáról. Letettem a hőmérőt, rá két hónapra terhes lettem. Most vagyok 4+6 hetes:)
2009. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a helyzet,hogy a férjemnek mondták,hogy nagyon rossz a sperma minősége,lombik jöhet csak szóba...De én elolvastam mindent,sokan írták,hogy akár egy foggyulladás miatt is lehet,én megvettem mindent,amit itt és más fórumokon olvastam.Megmagyaráztam neki,hogy biztos csak a pénz miatt mondták a lombikot,hogy valahogyan tartsam benne a lelket,de megmérgezte a kapcsolatunkat...

Majd csak lesz valahogy,csak most még nagyon elkeseredett vagyok és nem akarom ,hogy ilyen rossz érzések társuljanak a babámhoz...

2009. nov. 9. 07:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Mélységesen megértelek, márcsak azért is, mert nagyon hasonló helyzetben vagyunk mi is! Nekem elegem lett az egészből, és jelen pillanatban semmi erőt nem érzek magamban a folytatáshoz. A napokban az is megfordult a fejemben, ha most azt mondanák terhes vagyok, nem is érdekelne. Ez szörnyű, de valahogy már én is kezdem elfogadni, hogy nem lehet.
2009. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kellene a meddőségi centrumokba pszichológus,vagy leki tanácsadás...
2009. nov. 9. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nekünk 2. lombikkal sikerült az első egészséges baba sok kudarc után.

Életem végéig bánnám, ha most "fiatalon" nem tennék meg mindent azért, hogy legyen (legyenek) kistestvérek. Szerencsére a párom is ugyanígy gondolja.

Tudom, mekkora kudarc, ha nem sikerül, azt is, ha le kell mondanod egy babáról, vagy idő előtt veszted el. Viszont a szülés és a gyermeknevelés számomra az élet igazi értelmévé lett.

Kívánom mindenkinek, hogy tapasztalja - aki szeretné - az anyai boldogságot.

Ne adjátok fel a biológiai idő lejárta előtt, muszáj egymásba lelket öntenetek. Sajnos annak idején belénk sem a meddőségi lelki tanácsadó, (mert ott volt ilyen) öntött lelket, hanem a sok egymással történő beszélgetés.

2009. nov. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, most párkapcsolati terápiára járunk és azon igyekszünk hogy megmentsük a kapcsolatunkat,reméljük sikerül.
2009. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!