Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit kezdjek el szedni, inni,...

Mit kezdjek el szedni, inni, hogy ha 2-3 hónap múlva kezdenénk a próbálkozást?

Figyelt kérdés

Hosszúak a ciklusaim.

Folsav, gravida.

Te, mit szednél, innál a mielőbbi sikerért?


2009. szept. 15. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Femibiont! Nagyon jó és nincs mellékhatása! Terhesség előtt illetve 12. hétig Femibion 800, majd pedig a 400-at szedheted!
2009. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Femibionnal kezdtem én is 800assal most már 400 ast szedek a vastól volt annyi mellékhatása hogy én nem tudtam rendesen wc-re menni. Elkezdtem szedni és kb. rá 1 hétre már nem voltam 12 napig. Azt hittem megőrülök. Semmi nem használt rá.

2009. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gravida, vas, folsav. Ezekből a folsav a legfontosabb és nem tudod túlszedni sem. A leggyakrabban előforduló genetikai hiba ellen véd. A Gravida pedig jódot is tartalmaz, amit az Elevit pl. nem. A Femibiont is egyre jobban ajánlják, azt még nem ismerem.

Ha a munkahelyen sokat hajtasz, idegeskedsz, szednék még magne-b6-ot is.

És a próbálkozós ciklus 2. felében, illetve ha meg lennél fázva, kalciumot is. Ebben az időszakban pedig már igyál sok paradicsomlevet is, tele van K-vitaminnal a növekedéshez. Enni pedig sovány túrót, ha már érzed a sikert. 15 dkg sovány túró a napi fehérje 70 %-át fedezi terheseknél.

A palástfű-cickafark teát inni váltogatva én nem ajánlom, csak ha indokolt, mert van akinél a hormonháztartást megzavarja.

Bocs, hogy ennyit írtam, biztos felidegesítek vele mindenkit, csak a kérdésre próbáltam válaszolni.

2009. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyél sok antioxidánst feltöltésképp: szilva, kékszőlő, feketeribizli, áfonya, málna, eper - ezek a legjobbak.
2009. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14:24-esnek írom, hogy nagyon szépen összeszedted a tudnivalókat!!! Akinek nem tetszik, az ne olvassa el! Szerintem tök jó! :)
2009. szept. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre csapvizet ne igyál... A fogamzásgátlókból visszamaradt hormonmaradványok majdnem mindenhol megtalálhatók a sima csapvízben... Sajnos...
2009. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!