Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőm felment a mindennapos...

A hőm felment a mindennapos 36.4-ről 37.1-re már tegnap reggel, az ovulációs teszt viszont (patikai, elég drága fajta. ) ma is negatív. Akkor most van peteérés (tüszőrepedés) vagy nincs?

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Aznap, amikor a hőd felmegy, aznap van ovulációd. Ezen a napon a teszt már negatív. Ez benne is van az elég drága, patikai teszt tájékoztatójában.


A teszt az ovuláció előtt 24-36 órával lesz pozitív. Az LH hormon megnövekedett mennyiségét méri. Ez az LH csúcs nagyon rövid ideig tart, csak pár óráig. Elképzelhető, hogy épp nem találtál bele, azért lett a korábbi napokon is negatív a teszt - ha korábban is teszteltél.

2009. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerda óta minden nap teszteltem, ugyanabban az időben és minden nap negatív volt. Ma reggel voltunk együtt a férjemmel, tegnap elaludtunk :( Azért még beletrafálhattunk, szerinted? Tegnap reggel óta magas a hőm.
2009. nov. 8. 19:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha már felment a hőd, akkor az azt jelenit legtöbbször, hogy az ovuláció már megtörtént. A hirtelen proginövekedés nyomja fel úgy tudom, ami az ovu után jelentkezik.

Van úgy amúgy tényleg hogy végig nega teszt és mégis megtörtént az ovuláció. Szerintem ez történt. És valószínű hogy tegnap vagy ma hajnalban.

2009. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, ha tegnap hajnalban megtörtént, akkor ma már hiába csináltuk :( Illetve nem hiába, csak nem lesz baba belőle.
2009. nov. 8. 19:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tegnap előtt is csináltátok akkor még lehet baba. Ovutesztről annyit, hogy nekem volt már 11:30-kor, 14:00-kor és legutóbb 21:00-kor pozitív. Nem egyszerű eltalálni :( Akkor tesztelek 3 óránként a 100 ft-ossal, amikor fájdogálnak a petefészkeim...
2009. nov. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, próbálok pozitívan gondolkodni és reménykedem. Nagyon szeretnék babát és hát nem vagyok már sajnos mai csirke, ez eleve nehezíti a dogot. :(
2009. nov. 8. 21:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Én hosszú hónapokig próbálkoztam a hőm alapján belőni az alkalmas időpontot. Majd egyszer vettem ovutesztet. A hőm már 2. napja volt magasan, mikor az ovuteszt elöször lett pozitiv. Babás lettem egyből! Tehát nekem a hőmérés semmit nem segitett.
2009. nov. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2009. nov. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
38 és első baba lenne.
2009. nov. 9. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!