Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Uh szerint megvastagodott...

Uh szerint megvastagodott méhnyálkahártya, mensi késik 1 hete. Teszt negativ. Uh szerint volt peteérés. Lehetek terhes attól, hogy a teszt negativ?

Figyelt kérdés

doki azt mondta kedden, hogy menjek vissza 2 hét mulva és megnézi ujra nme vagyok e terhes.


ma csin. tesztet, negativ lett. Most akkor mi van???Nem értem...ha meg van vastagodva az semmi képp nem jelentheti az m közeledtét, hisz m alatt lebomlik. Nekem meg se nem jött meg, meg is van vastagodva, de a teszt negativ.

Doki azt mondta, hogy ha nem jön meg 2 hét ig még akkor menjek megnézni nem e vagyok terhes. Most akkor mi van???? lehetek terhes vagy nem?


2011. máj. 13. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
esetleg később volt peteérésed, és még nincs itt a köv. menzi ideje (luteális fázisban vagy). És az is lehet (ahogy a dokid is gondolja), hogy babás vagy, csak még nem látszik.
2011. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

május6.án kellett volna megjönnie és még mindig semmi azaz egy hete késik de a teszt negativ.

a doki miért mondta, hogy ha nem jön meg akkor menjek vissze megnézi megint? Miért nem mondta azt hogy nagyon korai terhesség és még nem látja.


ja mikor vizsgált megkérdezte, hogy nincsenek e terhességre utaló tüneteim. anyugy nincsenek

most akkor annak látott csak nem mondta mert még korai és bármi lehet?

2011. máj. 13. 14:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mondta, hogy korai terhesség csak még nem lát semmit, mert nem látott semmit. Csak megvastagodott nyálkahártyát. Az jelentheti azt, hogy nagyon korai stádiumba van a terhességed, de azt is, hogy nemsokára meg fog jönni. Mert a mensi előtt is megvastagodik a nyálkahártya, csak mivel nem ágyazódik be semmi, ezért leválik. Milyen ultrahangot csinált? Hüvelyit vagy hasit? Mert a sima hasival, nekem még 7 hetesen is csak petezsákot látott annó, és nekem is 2 hét múlva kellett visszamenni. De ha később volt a megtermékenyítés és nem félidőben, akkor azért is lehet, hogy még nem látszik a pici. Ezért kell 2 hét múlva visszamenni, mert ha addig sem jön meg a mensid, akkor már látnia kell legalább a petezsákot. Szóval még ne add fel! A teszt is lehet azért negatív mert még csak most kezd majd fejlődni az embrió, és most indul be igazán a hcg termelődése. Szerintem még pár nap múlva próbálkozz meg a teszttel is. De a biztos az uh. Ott majd minden kidrűl, csak kitartás!!! Én drukkolok Neked!
2011. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hüvelyivel csinálta
2011. máj. 13. 16:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lelombozni akarlak, de a megvastagodott nyálkahártya sem jelent mindig terhességet! Ismerős nemrég mondta,hogy 16 mm volt neki és mégsem baba!
2011. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy meg van vastagodva a nyálkahártya még nem azt jelenti, hogy terhes vagy. Azért van megvastagodva, mert még nem jött a mensid. Na mármost a mensid nem csak baba miatt késhet. Lehet bármi mástól. De drukkolok, az legyen amit szeretnél!
2011. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem ugyan ez van, annyi különbséggel, hogy május 1-je helyett május 3án jött meg egy napra. Másnap csináltam egy tesztet, de negatív lett. 11én elmentem dokihoz és nálam is csak a megvastagodott nyálkahártyát látta, és mondta hogy menjek vissza két hét múlva ha nem jön meg. Ja, meg mondta hogy csináljak egy tesztet, ezért hétfőn megyek vérvételre, mert szerintem ott már ki kéne mutatnia ha terhes lennék.
2011. máj. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem 2 napot hanem már 9 napja nem jön meg. 2 nap miatt még nem hinném, hogy baba van, sőt se teszt se labor nem bizti, hogy kimutatná.


Nekem minden nap negativ.És ma már 37. napon vagyok.

2011. máj. 14. 12:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én már a 42. napon vagyok és csak egy napra jött meg. Gondolom két hét múlva kiderül majd hogy mi van.
2011. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!